bugün

her ogrencinin en büyük problemi.
(bkz: ders çalışmak istemek ama istememek)
her zaman hissettiğim bok.
şuanda hissediyorum kendisini.
31 çekme isteğinin üstün geldi zamanlarda başıma gelen isteksizliktir.
içinden kurtulamadigim ruh hali. Hic istemiyorum du bakalim nolcak.
"Ders çalisacam, ders calisacam" diye dile pelesenk edildigi halde sözlükte fink atilmasindan dolayi ortaya cikan hede.
şuan içinde bulunduğum durumdur. insanlara kızdım ders yapamıyorum. of hayat çok zor. yarın sınav var.
Millet hic kendinizi yirtmayin çalışmak istemedikten sonra zorla oturup calissaniz da aklınızda kalmayacak zaten, yine de siz bilirsiniz tabii.
Allah belasını versin böyle hissin çekilmiyor ya.
içinde bulunduğum durum.

Yazılara mal mal bakıyorum lan.

Vizelerin abv.
Uyaranların çokluğu ve hayır diyememek sonucudur. Eğlenmek varken ders çalışmak nedendir.
(bkz: Oturamamak)
(bkz: Hemoroid)
Başlıkla alakalı bir başka başlığa bakınız verdiğimden eminim.
Kütüphaneye de gidiyorsun olmuyor. Ortam güzel. Millet güzel. Ortak sorundan dert yanan insanlar doluşmuş. Bir başlıyorsun 'vizeler komiteler geldi' muhabbetine çayını kapan geliyor. Akşama kadar hep birlikte üç kez sınav sistemini değiştiriyoruz, halimize iç çekiyoruz ve en sonunda hayallerimizle kapatıyoruz günü. Ha sınavlar mı onları yarın iki saate hallederiz ya (!)
çalışmak zorundayım ama istemiyorum. hiç zevkli bir eylem değil hele ki vize haftasındaysanız tam bir işkence. bu arada başlıkta bir anlam bozukluğu var sanki size de öyle geldi mi?

t. şuan ki ruh halim.
baba parasını yerken iyi ama.

çalışın lan sığırlar. ananıza babanıza yazık.
çalışmak yerine çalıştırmayı denemek, birine ders anlatmayı denemek.
Gidin bokunuzda oynayın.
Kesinlikle ben. 3 dersim kaldı onu da verince mezun olacağım ama elim kağıda kaleme gitmiyor. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik kariyerin şu hale bak. Son dakika golü gibi ya. Nefret ettim resmen.
benim bi dersim var ona da çalışmıyorum.
Bu düşünce çık aklımdan...
kendimi bildim bileli icinde bulundugum durum.
3.defa mezuna bırakan bir ruh hastası olarak içimden zerre ders çalışmak gelmiyor lakin bu yılda kazanamazsam tıpı sonum pek hayırlı olmayacak gibi.
güncel Önemli Başlıklar