bugün

genelde ders çalışırken söylenir. (bkz: duvarın badanası gelmiş artık)
şu masayı bir sileyim hele.
yarın devam ederim.
-bu özet çok uzun ben bunun bi özetini çıkarıyım.
yarın ne giysem acaba.
Bu hangi dersti lan.
hocası hakkında-herife bak bizden önce ki döneme aa,ba ları dağıttı bizim götümüzden kan alıyor pezevenk, çalışmıyorum lan seneye başka hoca verir dersi ondan alırım adam gibi notla geçerim.
şurdaki şekiller ne kadar da memeye benziyor.
vay amk neler olmuş neler olaylar olaylar yemin ediyorum.
- eveeet cevap 12. ... seceneklerde olmamanda ayri bir tartisma konusu degil mi 12? baslarim boyle askin izdirabina.
Saçlarımda çok kırık var.
azcıkda yatakta çalışıyım bari belim dinlensi.... *zzz..
yav bu çemberin üçgenin içinde ne işi var. iyice karmaşık hale getirmişler anasını satayım.
Bu kalemi de niye aldiysam...
haftaya maçımız kimleydi ya ?
"burdan da bir dik indirseeem... Heeeh, tamam, 5, 12, 13."
Şimdilik birakiyim, pazartesi kesin planlı programli calismaya baslayacağım.
bu tür soruların cevabı genelde c olur diye hatırlıyorum.
neden hep son gün ders çalışıyorum ben,finallerde bir ay önceden başlayacağım.
tuti-i mucize guyem ne desem laf değil.
durup durup cümle kurmak yerine sanki daha çok şarkı söylenir ve sınav haftasıysa "allah belanı versin" ağızlardan eksik olmaz.
ucum bitti. 0.7 ucun var mı ?
yarın çalışırım ya bir hafta var daha amk.
ders çalışma anında veyahut derse başlamadan yapılan hazırlık aşamasında " kaçış " olarak nitelendirilebilecek, konsantrasyon eksikliğini daha da tetikleyecek olan sözlerdir. Eğer ilim irfan sahibi dalgın öğrencimizin hayal dünyası biraz genişse, ufak çapta bi bilim kurgu romanının kurgusunu kafasında oluşturabilir.

- bu gece yatarken yastığı başımın altına alacağım , düşmesi muhtemel göktaşlarından kendimi korumak istiyorum
- daha gencim sonuçta
- aha lan nazlı yârle ismimiz aynı metinde geçiyo , şu isimleri yuvarlaga alalım , soru bankasının uygun bi köşesinde seviştirelim , ağzını mıncırdığımının.
- ulan nasıl özledim ya kahpe sikerim sınavını deyip isyana teşvik ediyor gül cemaliyle insanı
- babası verir mi acaba lan bana , yani kızı diyorum saçma sapan kelime oyunlarıyla beynimi bulandırmayayım
- sayfayı bi değiştireyim artık lan yarım saattir aynı sayfa şöyle ses de çıkarsın ki içeridekiler ders çalıştığımı anlasın
- neyse uyuyayım artık ben.

Daha da uzatılabilir elbette , amma ve lakin bokunu çıkarmayalım.
masayi toparlayayim, dinleneyim, sonra devam ederim ve son olarak kolay be çalışmama ne gerek var.