1. 1.
    genellikle final ya da vize haftalarında öğrenci neslinin başına gelen en kötü olaydır. ders çalışmaları gerekir harıl harıl yoksa kalacaklardır belki de okulları uzayacaktır ama bir türlü o masanın başına geçilip iki soru çözülemez , iki satır konu öğrenilemez.
    2 ... platinum
  2. 2.
    ''Akşamları daha verimli çalışıyorum ulan.'' deyip bütün gün boyunca dersleri geçiştirmektir.
    4 ... indiana_jones
  3. 3.
    sıçtın mavisini görmek demektir..
    8 ... napicaz be kamil
  4. 4.
    çalışmak alışkanlıktır. sen öss ye bile çalışma sonra neymiş efenim

'ben bundan sonra çalışacam'

nah çalışırsın müdürüm afedersin. olmayınca olmayan bişeydir. işkencedir.

kendimden bilirim.
    3 ... maddox
  5. 5.
    yazılının 1 ay öncesinden duyurulmasına rağmen hala çalışamamaktır. yazılı yarındır ve yazar şu anda entry giriyordur.
    5 ... yeniceri16
  6. 6.
    hacı bütün gün bilgisayarı açmayız, sabah 8' e kuruyorum saati, lan nerden baksan koca 20 saatimiz var hadi 4 saat uyusak, ohoo 2 ders ne ki lan, akşama kadar biter zaten biri.

ertesi gün:
    olum şu videoya bak lan puhahaha, hacı gel ya başlarız derse birazdan, lan çıkıp bi yemek yiyelim önce aç karnına ders olmaz, akşam tam 8 de başlarız derse, nerden baksan 10 saatimiz var, uyumayız lan nolcak.

- bizden bi bok olmaz
    (tribute to: osuruklar)
    3 ... votkamla erigimi getirin ulan
  7. 7.
    yaşken egmedik bu odunu, simdi kartlasmis, icine binbir turlu dusunceler yuva yapmis, ne dersi bıradır?.. "Ders calis ders" vaazleri agac kakan efekti yapar bu saatten sonra. Icinde olmadi mi, zamaninda kazanmadinmi o aliskanligi, koca essek olunca yapamiyorsun. Cunku kafa yeterince doluyor buyudukce. Yeterince bela aliyorsun basina..
    2 ... sirinler koyu tulumcusu
  8. 8.
    eee benim bu. bkz:(#8154686)
    ... turkce karakter girmeyiniz
  9. 9.
    sözlükte entrylerle boğuşur durumda olmak.
    ... samedov
  10. 10.
    çok zor bir durum .insanın sorumlulugunu yerine getirememesi.
    ... ballisticmissile