bugün

genellikle final ya da vize haftalarında öğrenci neslinin başına gelen en kötü olaydır. ders çalışmaları gerekir harıl harıl yoksa kalacaklardır belki de okulları uzayacaktır ama bir türlü o masanın başına geçilip iki soru çözülemez , iki satır konu öğrenilemez.
''Akşamları daha verimli çalışıyorum ulan.'' deyip bütün gün boyunca dersleri geçiştirmektir.
sıçtın mavisini görmek demektir..
çalışmak alışkanlıktır. sen öss ye bile çalışma sonra neymiş efenim

'ben bundan sonra çalışacam'

nah çalışırsın müdürüm afedersin. olmayınca olmayan bişeydir. işkencedir.

kendimden bilirim.
yazılının 1 ay öncesinden duyurulmasına rağmen hala çalışamamaktır. yazılı yarındır ve yazar şu anda entry giriyordur.
hacı bütün gün bilgisayarı açmayız, sabah 8' e kuruyorum saati, lan nerden baksan koca 20 saatimiz var hadi 4 saat uyusak, ohoo 2 ders ne ki lan, akşama kadar biter zaten biri.

ertesi gün:
olum şu videoya bak lan puhahaha, hacı gel ya başlarız derse birazdan, lan çıkıp bi yemek yiyelim önce aç karnına ders olmaz, akşam tam 8 de başlarız derse, nerden baksan 10 saatimiz var, uyumayız lan nolcak.

- bizden bi bok olmaz
(tribute to: osuruklar)
yaşken egmedik bu odunu, simdi kartlasmis, icine binbir turlu dusunceler yuva yapmis, ne dersi bıradır?.. "Ders calis ders" vaazleri agac kakan efekti yapar bu saatten sonra. Icinde olmadi mi, zamaninda kazanmadinmi o aliskanligi, koca essek olunca yapamiyorsun. Cunku kafa yeterince doluyor buyudukce. Yeterince bela aliyorsun basina..
eee benim bu. bkz:(#8154686)
sözlükte entrylerle boğuşur durumda olmak.
çok zor bir durum .insanın sorumlulugunu yerine getirememesi.
Genelde kendini oyalamak için geliştirilen abuk subuk -sivilce sıkmak, saçlara garip şekiller vermek, kontrolsüzce yemek yemek vb.- hareketlere neden olan durumdur.
sorumsuzluktur. ama malesef çalışmak çok zor gelir hep. fakat kişi kendini kasmalıdır.
içimdekilere tercüman olmuş başlıktır. beş gün içinde; sunması gereken bir konferansı, çalışması gereken bir sınavı, uygulaması ve hemen akabinde okuması gereken yazılıları, tamamlaması gereken bir derleme ödevi olan insanda kaygısızlığın adıdır.
kafayı kurcalayan, çözülememiş problemlerle doluyken normal olandır.
şu an yaşadığım durum. kitap önümde ve ilk sayfayı bile okuyamadan can sıkıntısı kara bulutlar misali sardı dört yanımı, ne yapacağımı bilemeden öyle mal mal oturmaktayım.
(bkz: we don t need no education)

http://www.youtube.com/watch?v=b2OLu8zi7cI
Vıze haftasına gırdıgım su gunlerde benımde yasadıgm can sıkıcı lanet olası durumdur.Hocalarda sagolsunlar ellerını korkak alıstırmamıslar kıtabı buyuk bolumunu vızeye kadar ıslemısler.Ama verım sıfır kendılerıne bolca dua etmekteym.
Ygs-lys çalışıyorsanız boku yedirtecek durumdur. Onumde açık ama yapamiyorum.

Not:liseli ve ergenim.
Streslere sokar, kilo aldirir adama.
evet aşkım çalışmak istiyorum ama çalışmıyorum (bkz: aşkım yok sadece format)
Tam tersi kilo vermeme ve hasta olmama neden olmus dunyanin en lanetli seylerinden biridir.
30 gunde bitmesi ve cogunun ezberlenmesi gereken 550 sayfalik ders en cetin ceviz insani bile aglatabilir.
Sakin olun ilk önce.stres yaptıkça daha fazla kasılacaksınız.eğer iyi çalışabileceğiniz bir ortam özellikle arkadaş varsa tercih edin.amacım ukalalık yapmak değil,memleket aydinlansın.sınav sonrası bu sıkıntıları yaşamayacaksınız.o günleri düşünün ve şimdi biraz fedakarlık yapacaksınız.
(bkz: story of my life)
Aynı zamanda da okul bitirmek.

(bkz: ben)
Valla şu sıralar ben. Bi dua edin de çalışmaya başlasın şu kardeşiniz.

görsel