1. 27.
  ağırlıkla toplumda galatasaray spor kulübünün içindeki derin yapıyı ifade etmek için kullanılan, aslen galatasaray'daki topyekün bir derin oluşumun varlığının kabul ettirilmesi amaçlanan fakat pratikte tüm bunların gerçek dışı olduğu, bir grup insan tarafından oluşturulan ve başında da inan kıraç olduğuna inanılan topluluktur.
  derin galatasaray'ı temsilen inan kıraç ve galatasaray camiası birçok kez cumhurbaşkanı erdoğan'a karşı aldıkları mağlubiyetlerle hatırlanmaktadır. chp üzerinden inan kıraç birçok defa erdoğan'a yenik düşmüştür. galatasaray camiası birçok defa sorunlarını devlet erkanlarının izniyle halledebilmiştir. stadyumlarını, vergi yapılandırmalarını devlete borçlulardır. hakan şükür'ü fetö nedeniyle ihraç etmeyip, yine devlet baskısıyla ihraç etmek zorunda kalmışlardır. en başarılı başkanlarından adledilen ünal bey'in galatasaray'ın akp'li milyonlarca taraftarı olduğu söyleminden sonra elde edilen kazanımlar da hatırlanmalıdır.

  galatasaray türkiye'nin en güçlü futbol kulübüdür. ancak hem galatasaray, hem de derin galatasaray'ın üyeleri, edirne sınırını geçtikten sonra esamesi okunmayacak kadar etkisiz birer figür haline dönüşmektedirler.
  ... trumpturkiye
 2. 26.
  Yine devreye girdiği söyleniyor.
  -1 ... min son
 3. 25.
  olabilir mi böyle bir şey? lütfen olsun çünkü...
  1 ... gaddar noyan
 4. 24.
  Harekete geçmiş, 23. Şampiyonluğa göz kırpmıştır.
  1 ... gina carano
 5. 23.
  29 dereceden mason locasına sahip olduğu iddia edilen çakma kulüptür. net..
  -2 ... frank lucas
 6. 20.
  Mensuplarından biri olduğum oluşum.
  3 ... cimbomlu yazar
 7. 19.
  derin galatasaray
  3 ... pasorcaprazi
 8. 18.
  derin galatasaray
  ... kesbicaps
 9. 17.
  Hava ya girersen galatasaray sana çakar.
  ... karton toplayan cocuk
 10. 16.
  Siz de büyük takım olun sizin de arkanızda olsun bu saydıklarınız.

  Ne yapsın adamlar en büyük kimse onu destekleyecekler pek ala.
  -1 ... flat head