1. 1.
  Derimoddan 240 liraya deri çanta aldım. Sitede yazan deri çanta. Ben de deri diye aldım aynı çanta trendyolda da var yine orda da yüzde yüz hakiki deri yazıyor. Derimodun kendi sitesinden sipariş ettim geldi çanta iyi güzel de içinde yüzde yüz pu yazıyor. Pu deriye en yakın suni deri çeşidiymiş internetten öğrendim. Sonra trendyola mesaj yazdım bu çanda gerçekten deri mi diye yüzde yüz hakiki deri yazdılar mesajda. Ne yapsam bilemedim iade mi etsem çanta da güzel aslında ama deri diye suni deri satıyorlar mk.

  Ürünün trendyol linki

  https://m.trendyol.com/de...h3kqoryYegWBoCsdoQAvD_BwE

  Derimod linki

  https://www.derimod.com.t...aC1TgDfj7A0xoC76EQAvD_BwE
  1 ... tatardoktor
 2. 2.
  rezalet gibi rezalettir.

  Öncelikle ilgili internet mağazasından para iadesi istenir. Eğer olumsuz yaklaşırlarsa ikamet edilen kaymakamlığın tüketici hakem heyetine gidilir. Mesajda ilgili firmanın %100 hakiki deri diye ürünü pazarladığı ve tüketiciyi aldattığı hususu belirtilir. Ayrıca bu konu şikayetvar.com, donanımhaner.com vb ile gümrük ve ticaret bakanlığına da online olarak bildirilir. Bir müddet sonra konunun ciddiyetini idrak eden mağaza değişim veya hediye çeki teklif eder.

  Ben olsam değişimi de kabul etmem paramı geri alır o paraya Zeytinburnu’ndaki atölyelerden cillop gibi buram buram deri kokan hakiki çantamı alır koluma takarım. Ahey ahey. Ver mehteri.
  ... centurion
 3. 3.
  rezalet ötesi rezaletten de rezalettir. puuuuuuuu.
  ... onickihavari