1. 1.
    Evet sayın yazarlar, epeydir aradığım modelde bir deri ceket bulmuş bulunmaktayım. Gerçek Deri. Linç edilmeyeyim diye fiyatını yazmayacağım ama oranlamamız için şöyle söyleyeyim ben bir aylık maaşımla bundan 5 tane alabiliyorum. Yani maaşımın 5/1. Fiyatı bana hâlâ yüksek geliyor, ama istatisel olarak hesaplarsam da "ulan alabilirim aslında" diyorum.

Sizce, Deri bir cekete kaç Turkish lira değer?
    1 ... n dakota
  2. 2.
    bence maksimum bin lira olmalı. kaç yıldır aramanıza rağmen bulamamışsanız bir şımarıklık yapıp 1500ü bayılabilirsiniz. üstüne bir kuruş fazla verilmez. ne kadar kazanırsanız kazanın aslında bunlar da yüksek paralar bence ama deri ceket hem şık hem dayanıklı hem de gerçekten soğuktan koruyor.

ben çok uzun süre aradım sonra bıktım. gittim dericiye yaptırdım. baştan da anlaştım bire bir olmazsa beş kuruş vermem diye. ilk ceket hakikaten felaket ötesiydi. gördüğümde şoke oldum. tatsızlık çıkacak diye düşünürken adam "sakin ol kalıbını çıkardım farkındayım durumun" dedi. insanmış. onun üzerinden inceye girişti bire bir aynısını yaptı ikincide. taş gibi kendisi, soğuk, ayaz falan dinlemiyor, cuk da oturuyor. böyle bir imkanınız varsa bence bu denenmeli.
    3 ... hergele kutay
  3. 3.
    en az 1000 tl dir... kuzu derisi olmalıdır...
    -2 ... jerry drake
  4. 4.
    deriden deriye göre değişir. ben maksimum 1000 tl veririm.
    ... prince of mirkwood
  5. 5.
    150usd aşağı en incesini bile bulamazsın. Zeytinburnunu bayağı gezerseniz 200 usdye iyi birşey bulabilirsiniz.
    -1 ... gedikpasa
  6. 6.
    sene 2008 ilk deri ceketimi almıştım. orjinal ve imalat yerinden babamın tanıdığı vasıtası ile maliyet fiyatına aldık.o zamanın parası ile nakit 500 vermiştik. dolar kuru ort 1.3 tü. 11 sene oldu hala paşalar gibi hafif rengi soldu. şuan ile kıyaslarsan 2-3 bin arası max 3.500 tl verilir.
    ... shamballa
  7. 7.
    bazı şeyler bir kere alınır ve kaliteli alınır, deri ceket de öyle bir giysi.

bir maaşımı acımadan gömebilirim.
    ... deep house
  8. 8.
    maksimum 500 TL.
    ... muhabbetsokaginumara90
  9. 9.
    200 liradan fazla veren beni donuzlasın lütfen hayvanların kürklerini, derilerini üstünüze giymeyin.

not; ben hep çakma deri giyerim ve bunu da gururla anlatırım.
    3 -4 ... sivasli bey
  10. 10.
    1000-2000 arası.
    ... flat head