1. 1.
    işte bu insanlara aşırı ayar oluyorum.

Sanki tek dert bunlardaymış gibi seninkini asla dikkate almazlar. Oturup anlatırsın uzun uzun sonra kalkıp sana '' tek derdin bu olsun karşim ya '' der. Bu tip insanlar bencil ve kötü kalpli kişilerdir. Biraderim bunun teki çifti mi var. Sıkıntımız var işte.. Uzak durmak lazım tiplerden. Yaşam kalitenizi aşağı çeker ve herhangi bir çözüm de sunamazlar. siktir ediniz..
    3 ... topuzlu karyola
  2. 2.
    derdinizi küçümseyen insanlar
    1 -1 ... gold tab gibson
  3. 3.
    derdiniz siktiri boktansa gayet mantıklı bir davranış sergileyen insandır. 20 yaşındaki kız bana gelmiş diyo ki "annem hiç yemek yapmiyo ya gerizekali kadın" bunu gözleri dolarak söylüyo bir de. e canım senin derdin buysa kusura bakma ama amini sikeyim.
    ... ifyouwannabewithme
  4. 4.
    böyle yakın bir arkadaşım var.

anlatmak istiyorum evet eminim ki çok merak ediyorsunuzdur...

hayatta her konudan derdim olmuştur yani acıyı tattım ve biliyorum. fakat bunların hepsini ben kendim aşabildim allah'a şükür, çevremdeki kimsenin haberi yok.

fakat bu kadar derdin arasında gittim aşık oldum. tabi son tekmeyi de ordan yiyince aldım arkadaşlarımı topladım oturuyoruz. muhabbet şöyle;

-sizinki de dert mi babam beni sevmiyor
    -buna mı ağlıyorsun babam şöyle şöyle yaptı da ben ağlamadım
    -ulan size babanız şöyle şöyle yaptı mı be?

burdan duyuruyorum.

SENiN BABANIN TA AQ. gerçekten bak.

ben de en son dayanamadım söyledim her şeyi. söyleyin arkadaşlar bu salaklara içinize falan atmayın kendilerini ferdi tayfur, müslüm gürses falan sanıyorlar bir köşede her an bileklerini kesebilir ruh hastaları.
    ... yinemihakliyim