bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kimsenin teselli veremeyeceğini, aslında kendi derdinin kendinden başka umursayanı olmadığını bilen kişidir.
    5 -1 ... hyanesu xndra qq
  2. 2.
    çoğu zaman benimdir. eften püften dertlerimi neden etrafıma açayım ki zaten.
    ... son tahlil
  3. 3.
    Paylaşmayınca ne oldu ? Yine kendi kendimi yedim. Yapılmaması gereken bir davranış.
    ... auroramourora
  4. 4.
    sevinçler paylaştıkça artar. dertler paylaştıkça azalır. herkes dert dinlemez o ayrı. dost lazım. can yoldaşı lazım.

üstü kapalı, hiç tanımadığın insanlara bile anlatsan bir yerlerde derdini, o bile rahatlatır insanı.
    ... ba ba ba black aquila
  5. 5.
    insanların kendi dertlerinden başka hiçbir şey düşünmediğini geç farkeden kişidir. Geç olsun güç olmasın demek doğrudur.
    2 ... gokkusagininsekizrengi
  6. 6.
    Kimse senin yaşadıklarını yaşamadığından ve anlayamayacağından derdini paylaşamazsın. Bilirsin ki senden başka kimse çare değildir sana.
    ... lilithlal
  7. 7.
    başkasının da canı sıkılmasın istemektedir ya da anlatsa da zaten kimsenin umrunda olmayacağını bilmektedir.
    3 ... kendi ruhunun arkeolojisti
  8. 8.
    Paylaştığı zamanlarda bir faydasını görmediği için susmayı tercih etmiş olması muhtemeldir efendim.
    9 ... sodomlu
  9. 9.
    sizinle paylaşmıyorsa dermanı sizde değildir demek ki.
    her haltı da bilmeyiverin. size ne milletin derdinden, bir yardımınız dokunmayacaksa? sırf dedikodu aracı olsun diye dert dinleyenlerden nefret ediyorum.
    6 ... wendy vermeer
  10. 10.
    Dinlemekten sıra gelmiyor çünkü.
    2 -2 ... mizahtananlayanhatun