bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  böyle bir başlık açtım ama ne yazsam bilemiyorum ekrana öyle bakıyorum sadece 20 yaşındayım ve 7 ay boyunca aşırı derece antidepresan kullandım son 1 aydır çeşitli sebeplerden kullanamıyorum ilaçlar ruh halimi nötrleyip duygularımı şırıngayla alırken 1 haftadır çekildiğini hissediyorum ve dünyaya bakışım şöyle

  https://giphy.com/gifs/ch...ad-but-true-8BMI1Gt1jN8Wc

  hiçbirşeye enerjim yok ve kendimi düzeltmek için yapacak birşeyimde yok çık gez dolaş gibi malca tavsiyeler işlemiyor tek yapmam gereken evde oturup ders çalışmakken bunu yapmaktan bile acizim ki 67 kiloluk bir adamım eskiden 140 kilo deadlift yapardım pro bir sporcu değilim yani buda birşey mi demeyin sadece kişisel bir başarım ve genellikle artık kafam bile vücuduma ağır geliyor evet gerçekten kafam vücuduma ağır geliyor yaprak dökümündeki ali rıza efendi gibi boynum bükük oturuyorum çok sıkıldım ve güçlü kalmak gerçekten çok zor ve ruh halimi twitterdaki @mamutdiyin o kadar çok yansıtıyor ki yani tweetlerini okudukça sanki ben yazmışım gibi hissediyorum en sevdiğim hobilerim film izlemek ve powerlifting yapmak ama powerliftingi geçtim film izleyecek kadar bile gücüm yok siz kendinizi bok gibi hissedince napıyorsunuz ben ilaçlarımı kullanırken zestat alır uyurdum uyandığımda geçmediyse tekrar alır tekrar uyurdum ama şimdi kullanmak istemiyorum birşey isteksizlik, ilgisizlik, saçma sapan bi iştaha sahip olma, saçma sapan bi uyku düzenine sahip olmak, yalnızlık hissi, özgüvensizlik, bıkkınlık, yorgunluk, ertelemek, insanlardan ve hayattan tiksinme, sıkkınlık, saçma sapan bir libido, herşeyde aşırıya kaçma, aşırı derecede nirvana dinlemek, gülememek, ağlayamamak, üzülememek, mutlu olamamak genel olarak hissiyatlarım bunlar ve bende artık sikko kulüplere gidip demet akalın çalarken şu anda kulüpte keyfim yerinde arasanda seni duymuyorum diye bağırıp redbull votka içen bi eleman olmak istiyorum sizce napmalı sözlük bar psikologları ve çok fazla freud falan okumuş birileri birşeyler söylesin.
  1 ... 666 on the apex
 2. 2.
  Oturup saatlerce konuşmak ve saatlerce dinlenmek gerekir. Geçip karşına seni dinleyecek ve gerçekten durumunu dert edinecek birilerini bulmak gerekir. Konuşmak en iyi ilaçtır. Dertlerini anlattığın insanın gecenin bi köründe mesaj atıp halini hatrını sorması ve kendince tavsiyeler vermesi müthiş bir tedavi yöntemidir. Kısacası birilerinden ilgi görmek. Çünkü ihtiyacımız olan bilgi değil saf bir ilgi.
  3 ... irticai faaliyet yapan yobaz