1. 1.
    Bir soru. Evet.
    ... ben hepiniz siz tek
  2. 2.
    Karıya git.
    -1 ... kabuuss
  3. 3.
    Bunlar depresyonu grip sanıyor galiba. Depresyonlu olan çevresi fark etmedikçe farkına bile varmaz içinde bulunduğu bunalımın, buhranın. Boşluktadır çünkü, bezgindir.
    Buraya entry girip akıl aldığınıza göre sağlıklısınız rahat olun gençler.
    Psikolojik rahatsızlıklarla övünme bu dönem pek bir revaçta, inşallah gerçeğini yaşamazsınız.

T: onedio\'daki testleri çözüp depresyonda (!) olduğunu zannedenlerin sorduğu soru.
    Önerim: en uygun psikoloğa gitmeniz ve teşhisin konulması.
    8 -8 ... essy
  4. 4.
    önce, depresyonda olduğundan emin olman için bir psikoterapiste danışman iyi olur.
    2 ... monk of monkmountain
  5. 5.
    Depresyonun asil sebebini bulman lazim. Onu ancak sen bilebilirsin. Illa bir sebebi oluyor. Hayatinda cozumleyemedgin bir sey veya cikis yolu bulamadigin, eksikligini hissettigin bir sey. Bu manevi olabilir maddi de olabilir.
    2 ... zero two
  6. 6.
    Yıllardır doktordan temiz depresyon teşhisliyim. Müslüman gibi yaşadığım dönemde huzur buluyorum sadece. Diyebileceğim tek şey bu.
    6 ... ruhsal enfeksiyon
  7. 7.
    Uyu.
    Yetmezse biraz daha uyu.
    1 ... kimoo
  8. 8.
    Hastaneye git mümkünse üniversite hastaneleri yada büyük eğitim araştırma hastaneleri. Bir onkoloji servisine gir. Ne depresyon kalacak ne can sıkıntısı.
    1 -1 ... catgirl95
  9. 9.
    Kardeşim ben de depresyondayım. Ama öyle böyle değil. Konuşmuyorum lan. insanlarla konuşasım, sesimi çıkarasım gelmiyor. Boyuna temizlik yapmak ya da uyumak istiyorum. Ağlamak da istiyorum ama ağlayamıyorum malesef. Öyle doluyum ki, bir ağlasam rahatlayacağım ama tık yok.
    3 ... serpil silahliperi
  10. 10.
    yogaya başla.

etkileri inanılmaz, daha önce başlasaymışım bile demeyeceksin, çünkü pişmanlık hissetmemeyi öğreneceksin.
    5 ... seker bebegi