1. .
    Çok boktan bi durumdur.
    4- 5 sene öncesine kadar şen , şakrak yaratıcılığa , çalışkanlığına güvenen birisi iken çocukluğumdan beri çalıştığım işten ayrılınca birden hayata karşı bi küsüntü oldu. Tüm dostlarımla sohbeti kestim , insanlardan nefret ettim. intihar etmeyi bile düşündüm.

Üstünden zaman geçince geçti sandım. Meğer insan alışıyormuş bu duruma. Geçmiyor aslında insan beraber yaşamayı öğreniyormuş bu durumla.
    Dinlediğin şarkılar bi anda ağlatıyor , herşey yolundayken bile bi his size bişeylerin yolunda gitmediğini veyahut gitmeyeceğini söylüyor. içinizden hiçbirşey yapmak gelmiyor ve birden kendinize bile kalabalık gelmeye başlıyorsunuz.
    Her neyse uzatmayayım.

Geçenlerde hasbelkader bir web sayfasında depresyon ile ilgili bir video izledim ve depresyonda olduğumu öğrenince dumura uğradım.
    Ve doktora gitmenin şart olduğunu öğrendim.
    Ben henüz doktora gitmedim ama böyle hisseden tüm arkadaşlara tavsiyem http://www.doktorsitesi.c...r--nasil-tedavi-edilir/51 videoyu izleyip bir doktora başvurmak.

Zira depresyon hiç romantik bir durum değil. Hay amk.
    1 ... dramaking
  2. .
    son zamanlarda farkettiğim durum. canım sıkıldığı için değişiklik yaptığımı, görünüşümle uğraştığımı zannediyordum meğer depresyondaymışım.
    ... meditasyon