bugün

birde depresyona girmeden saçını kestirenler var.
kızı daha da depresyona sürükleyebilecek bir eylem. saç dediğin uzun olmalı azizim erkek kız farketmez.
kuaförlerin en sevdiği kız modelidir.
-hacı işler nasıl güzel galiba...
+abi bu sene kızlar iyi depresyon yaptı.
-bu sene bir araba alırsın artık o zaman...
pişmandır. tanımadığı insanlar tarafından bile, belindeki saçlarını boynuna kadar kestirdiği konusunda sorular alır. hatta "salak, biz o saçı omuzumumuzdan aşağı indirine kadar neler çekiyoruz bee!" gibi şeyler duyar falan.
ama sonuç olarak depresyona da girmiştir. hatta en dibindedir. çünkü ucundan aldırmaya kıyamadığı saçlarını kökünden denecek derecede kısa kestirmiştir.

saçları kesilen bir kızın hayat damarlarından biri kopmuş demektir.
biri tarafından sikilmeyi bekleyen kız modeli olabilir.
ne yALAN Söyleseniz aşık olacak, inanacak ruh halindedir. savrulma zamanındADIR. çapkın erkekler iyisi mi kuaför kapısında beklemeli ve bulmalı.
Mutsuz olup depresyonda olduğunu sanan kızlar saçlarını kestirirler, depresyondaki kızlar çikolata yiyip saçlarını hatırlamaksızın melankoli yaparlar.
Uzun zamandır sevgilisizlikten yakınan ve bu yüzden depresyona giren kız modelidir.
sopalıktır.
(bkz: türk kızı)
parası çoktur ya da bayağı bayağı anlamıyorum bunu ama zaten anlamakta gerekmez herhalde kaın sonuçta saçı kesilince ne oluyor ya.
saçlarını Amelie filmindeki Audrey Tautou gibi kestirir ve sizden çok güzel olduğunu söylemenizi ister.
saçını kendi kesmeye başlaması gereken kişidir. hep böylece yaratıcılığı da gelişir.
Upuzun saçlarını kestirdiyse, depresyondan çıkması daha da uzun sürecek kızdır.
(bkz: mutsuz kadın saçlarıyla oynar)
Ya ben bunu yaptım. Yaptım da hakikaten pisman oldum. 10 yıldır ilk kez saçımı omzumun üstünde baya kısa kestirdim ve saclarim ilk kez belime kadar ve bu kadar sorunsuz uzamıştı. Cok özledim ama neyse ki kökü bende diye bir soz var.
asla yapmayacağım şeydir. yahu güzelim saçlarımın suçu ne?
hiçbi zaman bürünemediğim model. günümüzde önüne çıkan her erkeğe paspas olan kızların traşlı gezmesinden anlayabiliriz modelleri. saç lan bu. hele bi de upuzunsa, kestirilir mi olm?
benzer eylemleri erkeklerde yapar unutmamali. sakallari kestirdim ben mesela.
Bir kere yaptım başta annem olmak üzere herkes şok. Haliyle alışkın değiller beni hep upuzun saçlarımla gördüler. Hiç bir moral artı etkisi olmayan eylemi gerçekleştiren içine girdiği girdaba dayanamayan boğulan kız modeli.
Bir kere yaptım başta annem olmak üzere herkes şok. Haliyle alışkın değiller beni hep upuzun saçlarımla gördüler. Hiç bir moral artı etkisi olmayan eylemi gerçekleştiren içine girdiği girdaba dayanamayan boğulan kız modeli.
ergen kız davranışıdır. bir de bunların nutella ya saldıran türleri var, düşman başına.
Pişmanlıktır. Beline kadar uzun saçı kıçı kırık bir kuaforde kestirdikten sonra 4. Sene de hala ayni boya gelememiştir.
Sevdiğim çocuk kısa saç seviyor diye yapmıştım ağlaya ağlaya belime kadar olan saçımı kesmiştim. Sonra elim alıştı sürekli yapasım geliyor uzun saça katlanamıyorum artık niye böyle oldu. Güzel gözükmek için uğraşmak istemiyorum. Sanırım bu yüzden.
Saçı omzuna yetişmeyen kız köse erkek gibidir. Uzun saç olmazsa olmazdır.