bugün

dünyanın tüm yükünü omuzlarında taşıyan yazarlardir.
gevseyin oğlum biraz yaa
içinde bulunduğum yazarlar topluluğu.
(bkz: prozac)
(bkz: remeron)

diğerleri hafif geldiği için yazmaya gerek yok lustral falan.
Yavaş yavaş kilo almaya başlayan yazarlardır. Depresyon hapının yan etkisidir kilo aldırması. Nereden mi biliyorum? Kilo almak için denemediğim bir tek bu yöntem kaldı...
Beyinleri yavaştan ot gibi olacak yazarlardir, bagimli olmadan kurtulmalarini tavsiye ederim bu uyusturucudan...
depresyon hapı ne la bira iç, rakı iç hiç bilemedin ispirto iç. zamanında xanax ı çekirdek niyetine içen yazardan tavsiyeler..:)
Allah yardımcıları olsun dediğim yazarlardır.

Denedim tavsiye ederim notu: dua edip allah'a sığının, hatta üşenmeyip namaz da kılın. Hiç yaşamadığınız o manevi huzuru yaşarsınız ve bunun yaşamınıza olan etkisini farkedersiniz.
bazı bilmsellikten uzak ve tuzu kuru yazarlar tarafından namaz kıl geçer diye tavsiyede bulunulan yazarlardır. namazı da fayda sağlaması için kılan bu türler en ufak bir hastalığını dini yöntemlerle tedavi edemezse dine de küserler. karıştırmayın şu dini her boka.
antidepresan hap kullanan yazarlardır.
evde mevcut olarak var ama kullanmıyoruz, lazım olana vereyim.
dört bira eşittir bir doz cipralex eder. bira içeçezde cipralex daha ucuza geliyor.
(bkz: prozac)

denemeyin benden tavsiye.duygusal yapıyo lan ota boka duygulanıyon ki,romantik oluyon aşık olsanı geliyo,en olmadık birine de aşık olabiliyon hatta.

haa yok öner diyosanız en iyisi

(bkz: cipralex)

ohh mis gülückler neşeler.
o benim efenim. Ama kullanmayın sakın sıkıntılarınızı kendiniz aşmaya çalışın. Beni intiharın eşiğine getiren yegane ilaçlar bu çeşit ilaçlardı. Ayrıca bu ilaçların çoğu halk arasında şeker hapı olarak bilinen placebo ilaçlardır. (bkz: prozac)
risperdal kullanmıştım çok zamanlar önce.
arada laroxyl 10 mg olabilir.
sabah bir prozac, akşam bir prozac, gece yatarken de xanax çaktın mı relax moda girebiliyorum, sinir sisteminde gevşeme yapıyor.
başkalarını özendirmemeleri gerekir.

baya acılar ve ağrılara sebep olsa da ilaç dünyasından kurtulduğum için inanılmaz rahatladım. mutluluk orada değil, bilginize.

(bkz: there and back)
i love prozac.
bence bırakması gereken yazarlardır. kitap okuyun, dizi izleyin, gezin bla bla bla yani kafaya takmayın.
içtikten 15 dk sonra uyumamı sağlayan çok güzel bir ilaç vardı. adını unuttuğum için tekrar alamıyorum.
lustral ve atarax ikilisiyle katıldığım grup. Uyku sorunu çok kötü bir şey sözlük.
geçenlerde canım çok sıkkındı. arkadaşın kullandığı cymbalta var ondan yuttum bir tane. o nasıl bir sersemliktir öyle yav. boş boş bakıyorum etrafa. sürekli esneme ve bulantı. yok bulaşmam bir daha. sürekli kullananlara sabır ve şifa dilerim.
seks yapın geçer dediğim yazarlardır.
Yaşasın prozac.

Tabi eskidendi o.
sözlükte bolca bulunan yazarlardır. ekseriyeti vajinası olanlardan ibaret. bi tane akli dengesi yerinde kızla karşılaşmadım.
ilgi bekleyen yazarlardır.
güncel Önemli Başlıklar