1. 1.
    Siz hiç, "evdeki aile bireylerinden biri ile tartıştım, sırt çantamı toplayıp 1 aylığına miami' ye gidiyorum" diyen ya da "biraz moralim bozuk, bu hafta çalışmayacağım" diyen fakir gördünüz mü? Gö re mez si niz.

depresyon paratoneri fakirlerin miami müdavimlerinin tersine geliştirdiği alternatif depresyondan çıkma aktiviteleri; antidepresanlar kutulamak, dedikodu yapmak, miami adalarında kulaç atmak yerine yatağa kapaklanıp ağlamak, kusana kadar içmek, lanet ve isyan etmek gibi en popüler hareketleri sergilerler.

Ed: Sevişmek de pek tabi alternatifler arasında, fakat bizler suriyelilerden bile fakiriz bu konuda.
    5 -2 ... liliith
  2. 2.
    Depresyondaki kişi hiçbir şey yapmak istemez ki.
    Miami'ye gidecek imkanin varken hayattan sıkıldığın için gitmiyorsan ve hiçbir şeyden zevk almiyorsan depresyondasindir.
    1 ... atasnopyman
  3. 3.
    Ee ben girmiyorum zenginmiyim ben simdi.
    1 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    Bir iddia.

O değil de depresyonu "evdeki aile bireylerinden biri ile tartıştım, sırt çantamı toplayıp 1 aylığına miami' ye gidiyorum" ya da "biraz moralim bozuk, bu hafta çalışmayacağım" diye baside indiren kardeşim hesap numarasını dm atsın lütfen.

Maaş gününü geciktiren patronuna kizdigi için yazdigini düşünüyorum bu "depresyon" tanımını.

Yoksa, o da biliyordur depresyon' la trip atmanın arasındaki farkı.
    2 ... ferrarisini satan simge
  5. 5.
    Depresyon fakir, gut zengin, bel fitigi amelelerin hastaligi ise; ensefalit uludagsozluk « troll »culerinin hastaligidir. Evet.

-Ensefalit: beyin iltihabi-
    1 ... educated drug dealer