1. 1.
  Yakın tarihten bihaber, anne ve babasının aşılaması sonucu hayatını idama ettiren, sorgulamayan araştırmayan Fanatik ve partizan veletlerin bilmediği skandaldır.

  99 depreminde depremzedelere harcanması şartıyla dünya genelinde 500 milyon usd yardım amaçlı para toplanıyor. Ama para bir anda buhar oluyor. Ecevit'e paranın nerede olduğu soruluyor. Cevap mı? Tam bir komedi, "bilmiyorum!" Evet yanlış duymadınız, ecevit paranın nerede olduğunu bilmiyor. Sonra anlaşılıyor ki, memurlarım maaşını vermişler.

  Şimdi bunu paylaştım diye yine çaylak yapacaksınız beni, yapmazsanız şerefiniz yok.

  http://www.hurriyet.com.t...-maaslari-odedik-39107989
  4 -9 ... zall bana hep abi der
 2. 2.
  o dönemdeki gazetecilik anlayışını görüyor musunuz? şu anda hükümetle ilgili böyle bir haber yapılsın sabahına sahibi ve bahçedeki kulübedeki köpek dahil tam kadro gözaltına alınır. istemeden de olsa aradaki farkı gözler önüne seren erik hoşafına teşekkürler.

  1999'daki depremin ekonomik maliyeti 12-20 milyar dolar arasında. hoşaf 500 milyona takılmış. ya sayı saymayı bilmiyor ya hiç dayak yememiş.

  https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-49322860
  3 -1 ... fran
 3. 3.
  Acziyettir.
  -1 ... zall bana hep abi der
 4. 4.
  "99 depreminde depremzedelere harcanması şartıyla dünya genelinde 500 milyon usd yardım amaçlı para toplanıyor" bak sen! bu 500 milyon usd ne oluyor o zaman?

  depremzedelerin parasıyla memur maaşı ödemek

  yardım, hibe falan zaten alakası yok. geri ödenmek üzere alınmış bir kredi.

  başlığı açanın kendi link vermesi güzel olmuş. haber bitmeden kendi kendini yalanlıyor. lafı söyleyen adam yanlış ifade ettim diyor, düzeltme yapıyor. dinleyen kim?

  depremzedelerin parasıyla memur maaşı ödemek

  çomarlar. bir şey uydururlar. sonra uydurdukları şeyin üzerine başka şey uydururlar, kat çıkarlar. diğer asıl büyük çomarın "8 ay memuruna maaş ödeyemeyen türkiye" yalanı da bu yalana dayanıyor.
  2 ... ben de yazdim