1. 1.
    cnn türk adlı kanalın muhabiridir.

muhabir deprem bölgesinde (sivrice) mikrofonu eline almış "insanlar gerçekten mutlu" diye propaganda yapıyor.

insanlar mutluymuş çünkü çadır almışlar.
    çadırlarda küçük bebekler nineleriyle dedeleriyle oynayıp huzurla uyuyormuş. çadırda soba yanıyormuş, çay da varmış oh ne güzel...

sonra depremzedelere soruyor; "mutlu musunuz? mutlusunuz değil mi?"

depremzedelere öyle bir soruyor ki mutluluk onayı alıyor hepsinden. görevini yapıyor yalaka herif.

izleyelim ve tarihe not düşelim bunu da;
    https://streamable.com/0hy6r

allah senin belanı versin it herif.
    ulan o insanların odu/ocağı yıkılmış, kafalarını sokacak bir çadır bulmuşlar. kimbilir nasıl korktular, kimbilir ne acılar yaşadılar ve bu yalaka herif gelmiş mutlu musunuz diye soruyor.
    ulan insan bir "geçmiş olsun" der önce, yalaka yaratık.

bunu alacaksın 365 gün o çadırda yaşatacaksın sonra da soracaksın; mutlu musun???

terbiyesiz, ahlaksız, aşağılık yalaka...
    20 -2 ... tengir budun
  2. 2.
    Kendini bilmez orospu çocuğunun biri işte.

He çok mutlular amk embesili.
    5 ... goddesss of darknesss
  3. 3.
    A haber muhabirleri bile daha şerefli yayın yapıyor.
    4 ... federal almanya
  4. 4.
    bu muhabirlik, magazincilik işi benim hiç hoşuma gitmiyor bir noktada ya.

yarın öbür gün böyle deprem olsa eline kamerayı alıp kafasına esen benim ailemi canlı tv'ye çıkarabilecek mi yani. hoşuma gitmiyor benim böyle şeyler. uyuyan çocukların ağzına kamerayı sokmak falan. depremde bari salın amına koyim milleti.

açıkçası biri çıkıp millet neyin derdinde sen neyin derdindesin diye ağzına çaksa 2 tane haksız diyemem. muhabirlik falan işi o okey de bu her yetkiyi veriyor mu sana amına koyayım kafana göre. vermemeli.
    3 ... ne alakasi var oglum
  5. 5.
    Bu soru cümlesini kurabilen mutludur. insan olan bu cümleyi kuramaz, soramaz.
    1 ... huzursuz adam
  6. 6.
    Orası o çadır, insanların evi mahremi olmuş içeriye pat diye giriyor.
    3 ... napacuhh
  7. 7.
    çadirda zorunluluktan kalan insan mutlu olur mu ki ?

bence olmaz, ben kendimden biliyorum.
    1 ... flak88