bugün

ben artık insanlığımdan utanıyorum.

kirli iç çamaşırı, abiye, kına eşyaları, makyaj malzemeleri.

bu kadar et beyinli, aşağılık insanların varlığı... allah sizi en ama en zor durumlarla sınasın
görsel

şAka mı bu? Kafayı yememek mümkün değil.
Yine de 2. El kıyafet kabulünden yanayım. iki tane öküz böyle yapar, 20 kişi de gidip kullanılabilir mont, kazak yollar.
Maalesef şu an çıkıp alamıyorum ama 2.el olarak 2 mont (yeni) kazak, ceket vb vb kıyafet yollayabilirim ama yok kabul etmiyorlar.

Al bak abiye yollamışlar ulan! Abiye abiye.
Yurdum kezosu yine iş başında.
milletin ahlaksızlık boyutunun geldiği noktayı gösterir, ispat niteliğinde görüntü.
hababam sınıfı'nda köy okullarındaki çocuklara çıplak kadın posterleri, paket paket sigaralar, tuvalet kağıtları falan gönderiyorlardı. komedi filminde bile komik değildi. ve şu an bu yapılanlar film değil, gerçek. allah belanızı versin ne diyelim.
sehven koyulmuş da olabilir.
ayrıca "fakirin lüksü olmasın mı"cıları göstermiştir. siz orada ne olduğunun farkında değilsiniz galiba. trollük yaptığına ihtimal vermek istemiyorum.
https://onedio.com/haber/...yoldurtan-kisiler-1126960

LEN BUNLAR NEDiR?
hababam sınıfı ahmet'in meşhur ayar tiradının doğrudan muhatabıdırlar.

(#15880131)
Ulan yazıklar olsun size be!
Ben de antalyada cam piramitteydim. Yer bezi yapilmayacak eski ince işe yaramaz kıyafetler, çöp olmuş ayakkabilar gonderenler var.

Biraz empati, biraz haysiyet lütfen!

Yardım gönüllüleri birilerinin çöplerini ayrıştırmak zorunda değil!

Kolilerce torbalarca çöpünüzü yardım diye yığmayın!
Dikkat ederseniz erkeklerin gönderdiklerinde problem yok çünkü erkek kafasında olayı kavrayıp ortamın vahametini görüp ona göre ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır.

Bu kezolar yardım hazırlarken başlarında bir erkek bulunmalı abuk subuk şeyler koyarlarken nabıyon aq diyerek enselerine vurmalıdır.
bak kardeşim yapma elinden bir şey gelmiyorsa deprem yaz afad ve kızılay'a sms gönder yeter ki oraya abiye elbise gönderme. insanların abiye elbiseye, dantelli dona, topuklu ayakkabıya vs ihtiyacı yok. yemek lazım, ekmek lazım, su lazım, mont lazım, battaniye lazım.
insanlık ölmüş resmen, insanların onuruyla bu kadar oynanır mı ne biçim insanlarsınız.
Bu orospu çocukluğudur.
görsel
görsel
görsel
(resim:#4)
bahar candan mı yolladı acaba ?
Salak yemin ediyorum geri zekalı bunlar...
Keşke bunlar ölse mal kaybı deyip geçeriz.
Abi aç kutuyu ne yardımı yollamislar??
mor elbise, kırmızı topuklu ayakkabı ve vandetta maskesi... ulan sizin amininiz gibeyim.

Bildigin dalga geçiyolar rezalet
Bugün hijyen bölümünde görevliydim. Abi vücut simi geldi ya. inanılır gibi değil ama bu yaşandı bugün. Ne düşünerek yapılıyor bu asla anlamıyorum.
görsel

Bunu gönderen insan mı?
O elbiseleri gönderenleri bu soğukta meydanda giydirmek lazım! Yazıklar olsun insanlığınıza vallahi utandım.
Bende belediyelere kızıyordum neden 2. El kıyafet istenmiyor diye haklılarmış..
%25 Bi bokluk var çerini çöpünü yolluyor.