1. 1.
  eşcinseller, başı açık kadınlar, ateistler, hristiyanlar, yahudiler, hamileyken sokağa çıkan kadınlar, sol elle yemek yiyenler, zinakarlar, kumar oynayanlar, evlerinde kedi köpek besleyenler.
  2 -5 ... misskisskissbang
 2. 2.
  Bulunduğumuz coğrafyanin genç olmasindan kaynaklı henüz yerine oturmadı. 3. Ve 4. Oluşum. Umarım doğru anlattım. Lise coğrafya bilgisi.
  1 ... kalbimferahladi
 3. 3.
  Daş yağmadiğina şükreden. Valla hak ediyoruz. Şöyle bir deprem yer gök bir bir kavimler kalksın ortadan. Sıfırdan başlasın herşey.
  depremlerin olma sebebi
  1 -1 ... sualci
 4. 4.
  tektonik hareketler, fay kırılması/çatlaması, dünya merkezindeki magma hareketleri vs.
  ... rocko87
 5. 5.
  Teolojik olarak bilinen ama jeolojik olan sebep. Teoloji önermesi yerinde bir durum tesbiti olmuş olsaydı eğer; mantığa göre dünya nüfusunun yarısı helak olmuştu. Dünya bir yana şayet öyle bir şey olsaydı, ferhunde melikzade diri diri yakıldığında afganistan kabil kenti yere batmış olmalıydı.

  --spoiler--
  Ferhunde Melikzade Mart 2015'te Kâbil'de linç edilen Afgan kadın. Bir türbenin önünde muska satan bir kişiyle girdiği tartışma sonrasında, adamın Ferhunde'nin Kur'an yaktığını öne sürmesi üzerine toplanan kalabalık tarafından dövüldü, üzerinde arabayla geçildi ve yakıldı.
  --spoiler--
  2 ... el ojala
 6. 6.
  Tabi ki izmir. izmir'den istanbul'a büyük bir göç ya da turistik gezi olduğu zaman da büyük istanbul depremi olacak. Bakmayın siz o saatlerce program yapanlara, hepsi izmirli onların kesin.
  2 ... sakata gintoki
 7. 7.
  zinadır. kimse kusıra bakmasın neden konya da hiç olmuyor. evet.
  ... be happy yine yine yeniden