bugün

merak edilen sorunsal.
selam ve gerçekler ile.
kasırga oluyor.
Sadece ABD'de değil, eşcinsel evliliğine ve yeğenle evlenmeye izin veren her ülkede niye olmuyor diye de genişletilebilir. Bu bahsettiğim iki şey de, hak din(!) islam'a göre haram ve deprem sebebi.
Depremi bilmiyorumda avustralya'da keyfi yere 5bin deve öldürdükten sonra başlarına gelmeyen kalmamıştı. Evet.
amerikalı kafirler "muta nikahı" diye bir şey icat etmişler. pompadan önce nikahı kıyıyorlar, bittiği gibi boşanıyorlar. o zaman zina olmuyor. allah da bozuluyor bu işe ama teknik olarak zina değil sonuçta.
O mevkiye hristiyan allahı bakıyo.

O da "biriksin, sonra topluca bakıcam olaya" modunda.
demek ki neymiş? yokmuş böyle şeyler.
eee allah sadece müslümanları test ediyor diğerleri zaten direk cehennemlik olduğu için onları pek sallamıyor sanıırm.
Bu entryi giren yazara cevabım amerikada yaşayan biri olarak sana acıkca söyleyim devletler hep 100 yıl ilersinin planını yapar bunu doğal afet savas ekonomi vs vs gider. Ona göre atlatır durumlarını. Kaldıki burda bir sel oldu FL- orlando da yım evdeen cıkamadık 4 gün boyunca öyle bi hal oldu. Ama en az kayıpla atlattık zarar görmeden. Bu da devletin gücünü gösterir. Öyle yok depremin şiddetini az girin doğal afet Bölgesi sayılmasın oraya fon yaratmayalım para vermeylim millete iban yollayalım yardım etsin demiyorlar. Lütfen türkiyeyle burayı kıyaslama gündemi burdan takip ediyorum genelde basına güvenmediğim için ama bu entryleri görünce dayanamıyorum yazıyorum. Fay hattının gectiği heryerde ülke fark etmeksizin deprem olur. Bunun olmasını onleyemezsin ama daha az kayıp ve zararla atlatırsın. Birde burda cakal mütahitler yok zemin etüdü yapılır ev oraya uygun değilse başkan gelse yapılmaz oraya yancı yok yani anlıcagın. Gercekler ve selam ile.
zinayla alakası olmayan durumdur. abd yi pek bilmiyorum ama coğrafi özelliklerinden dolayı japonyanın sıklıkla depremlere maruz kaldığı bilinen bir gerçek.
depremin sebebi zikiş işleri değil, ABD de bir sürü deprem oluyor.
seviştikten sonra yellowstone 'de gusullenenlerin ölmesi sonucu bilinmeyen hede hödö.

ayrca; erektor başlık hortlatmistir. hayırdır?
Beyin kıvrımları kivrilamamis birey beyanı.
güncel Önemli Başlıklar