bugün

deprem olmuş onlarca insanımızı kaybetmişiz bu adam ne derdinde. allah akıl fikir versin.

görsel

https://www.haberler.com/...n-attigi-12851237-haberi/
seviyesini anlamamız için çabalıyor.
knk saçmalama ne siyaseti.
görsel
i.Melih Gökçek'in attığı son derece yakışıksız twit'dir.

Çok sinirlendim şimdi!
Bu adamdaki kafa akpden önce iphone alamıyorduk kafasıyla aynı.
görsel
daha önce attığı geçmiş olsun tivetini görmeyenlere dert olan durumdur. yazık ya..
Saçmadır, gereksizdir.
Reyiz iyisin hoşsun büyük manyaksın da, yani ne bileyim bu da biraz şey.
Adam yalan yanlış bir söz dememişki, depremin ertesi günü yaşananları anlatmış.

Biz Sadece bir belediye olarak süratle bölgeye yardım ulaştırdık demiş, evet doğru çok net hatırlıyorum belediyeler yardımları hızlı bir şekilde depremzedelere dagitmisti. iyiki varlarmış. Onlar da olmasaydı...

Öte tarafta basiretsiz, beceriksiz Ecevit hükümeti resmen şoka girip öylece olan bitene baka kalmıştı. bir hafta on gün kadar depremle ilgili en ufak bir icraat yapamamıştı. Yahu bir milli yas bile ilan etmek akıllarına gelmemişti.
Gazeteciler sorduğunda?
Ecevit: yas mı haa yas, eee işte zaten yastayız acılıyız kem küm...
Yahu kardeşim on binlerce insanın ölüyor, ülkede ceset torbası tükeniyor, bize ceset torbası gönderin diye dünyaya çağrıda bulunuyorsun. Milli yas ilan etmek aklına gelmiyor.

Hele depremin ertesi günü öğleden sonra devrin cumhurbaşkanı Süleyman Demirel gazetecilerin sorularına " bilmiyorum ben de ne oldu anlayamadım...

Kaos yönetimi resmen.
Böyle yöneticiler, bu ülkede bir Daha olmaz olsun.

evet türk milleti ilk seçimde bu adamları siyaset sahnesinden sildi,

Bin yılın lideri Recep Tayyip Erdoğan'ı seçti. Allah uzun ömürler versin, var olsun.