bugün

Adı üstünde arap onlar dünyanın parazitleri.
Yağmurlu havada su vermez o ibneler adama.
Yahudi neyse Arap rejimleride odur,kesin vs net.
Kediden post araptan dost olmaz.
Yunan diyor bunlar demiyor. Demek ki neymiş Araplar iyi gün dostu. Aslında iyi gün dostu bile değiller sadece çıkar ilişkisi var. Hepsi ABD nin yalayıcaları olmuşlar malum.
Türk'e araptan dost olmaz. Ümmetçilik hikayesi Türkiye'nin sosyokültürel yapısını bozmaya yönelik hareketin dini örtüsüdür.
Salak değiliz çok şükür.
pakistan (ki bence azerbaycan kadar kardeşimizler) ve iran müslüman ülkeler olarak 'hazırız' demişler.

allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.
G.tleri ağır ve kıymetlidir, onlar bu evrenin ( güya) en nadide ırkıdır ve dolayısıyla, yardım, duyar, empati gibi unsurları gelişmemiştir.
Yellene yellene keyif yapma konusunda uzmandırlar.
Şatafat, debdebe konusunda allahu ekber dağlarıyla boy ölçüşürken, yardım, merhamet gibi konularda deniz seviyesinin altında bir duruş sergilerler.
Ciğerlerine kadar tanıdık bunları!
Şaşırtmayan harekettir.
Türk tarihinin her döneminde arkamızdan vurdular, şimdi ne beklenir ki?
türkiye topraklarını araplara satan vatan hainlerini alakadar etmeyen durum.
Araplar, güzel yurdumuz, ülkemiz Türkiye'yi sömürmektedir şu sıra. Bir yaralı parmağa işemişlikleri de yoktur. Ölsek daha çok sevinirler amk. Onlardan gelecek yardım israil'den gelsin.
Selam ve Jerusalem ile.
Araplar daha kendilerine yardım etmiyor da yıllardır sırtından bıçakladığı türklere mi yardım edecek? imkanları olsa fırsattan istifade ülkeyi işgal eder o orospu çocukları.