bugün

erdoğan'ın ülkemize doldurduğu tiplerden biridir.

deprem bölgesinde türkler çadır battaniye bulamazken, bunlar çadırları gasp etmiş, battaniyeleri gasp etmiş, ele geçirdikleri çadırlarda bir de nargile keyfi yapıyorlar.

https://streamable.com/qyz5k

ohhh, bak nasıl da tüttürüyor nargilenin dumanını.

(bkz: elazığ da çadır ve battaniye gasp eden suriyeliler) çadırlara yerleşmiş keyif yapıyor.
Bizim türkler de çadır bulamamış onları seyrediyor.

aktroller görüyor musunuz ümmet kardeşinizi?

Hala bunları nasıl savunur bir insan.
Deprem olmuş lan deprem...bu pislikler hala fork fork nargile çekiyorlar.
Araptan ziyade Suriye Kürdüne benzeyen Mültecilerdir.
Nargile çadırında deprem keyfi yapıyordur.
savaşta mağdur olmuş din kardeşimiz suriyeli kardeşlerimize hem iyi olanaklar sağlayamayıp, çadırlarda yaşamalarını sağlıyorsunuz. hem de saçma sapan triplere giriyorsunuz. ulan bu adamların sağlam evlerde oturmaları lazımdı. ne çadırı. onlar bizim din kardeşimiz. gerekirse ben çadırda yatacağım, din kardeşim benim evimde yatacak. canım din kardeşim benim ya.
eğlenmek istediğimde arap videoları izliyorum. nedenlerinden biri bu.
adamlar hiç bir şartta eğlencelerinden taviz vermiyor.

bu yazdığımı deprem özelinde değerlendirmeyin. elbette çadır bulamamak ve madur olmak kötü bi şey. allah ve insanlar yardım etsin.
Kapalı yerde tütün kullanıyo allahsız. 188 TL ceza yazılmalı.
millet canının derdine düşmüş, bunlar da her şekil de nasıl keyif yaparım onun derdinde.
vay amk, ırkçılığında bir sınırı vardır illa ki diyorsun ama görülüyor ki yok.
Çok kötü niyetlisiniz..

Nargile keyfi yapmıyor..

Adam kederlenmiş.. Vurmuş dumana..
Bu ülkenin hali ne olacak diye.
Suriye'de onlara ev yapacağız, üniversite okul yapacağız, şehirler inşa edeceğiz ya...
Geçici olarak çadırlar da kalsınlar şimdilik.
Aslında bu Suriyelileri TOKi ve inşaat şirketleri elinde kalan satılmayan yeni yapılan konutlara yerleştirme lazım.
Böylelikle yol kenarlarında gördüğümüz yeni yapılan yüksek katlı lüks binaların boşa durması, inşaat firmaları elinde şişen yapı stoğu da eritilmiş olur.
Böylelikle din kardeşlerimiz bizden daha iyi evlerde oturmuş olur.
Mesela bunları alıp 5. Levent gibi yeni yapılan projelerde iskan edebiliriz.
akp zihniyeti tarafından savunulacaktır.
O.çocuğudur net.
ülkeye kim aldıysa ona ağlayın, beter olunuz.
Ya çok afedersiniz de az bile yapıyorlar. Ben de bulsam böyle enayi ülkeyi ben de yaparım.
Aptallık derecesinde sabırlı bir milletiz ve bunu benim aklım almıyor bir türlü. Şahsen orada yaşıyor olsam ve böyle bir görüntüyle karşılaşsam o nargilenin marpuçunu içenin götüne sokardım.
Onu icenin gunahi yok.

Asil o nargileyi borusuyla beraber o herifi turkiyeye getirip turkten ustun tutanin bir tarafina.... herneyse.
Mücahit kardeşimizdir çok ta şe etmemek lazım.
Norrgilada mi icmiyah
Fossil toooce.