1. 1.
  (bkz: altına sıçmak)
  3 -2 ... mosquito
 2. 2.
  (bkz: kedidir kedi)
  6 -3 ... arabaciarabayatasget
 3. 3.
  sesimi duyan var mı? nidalarıyla kol kola duyulan insan sesleridir.
  1 ... arsenlupin
 4. 4.
  Yer altındaki seslerin psikolojik olarak insan sesine bizim tarafımızdan benzetilmesinden başka bir şey değildir.ilk dinlediğimde beni epey etkilemişti ohaa dedim herifler cayır cayır yanıyor cehennemde.Sonra güldüm kendime olmaz dedim öle şey. Velhasıl hakikaten olmaz öyle şey.
  1 ... funkydreams
 5. 5.
  (bkz: hayalet)
  2 ... arabaciarabayatasget
 6. 6.
  "önümüze ne koysalar inanalım zaten" diye düşündürüp "aynısını bikaç iyi çığlık atan kadınla ben de yaparım" dedirten kayıt.

  düzeltme: eksi oyla canım.. feci kekleniyosun, haberin yok.. *
  5 -2 ... black magic woman
 7. 7.
  ''yahu yeraltına ses cihazı koyunca cehennemin sesleri geliyorsa kamera koyulsaydı tavada kızartma olan insanların görüntüleri mi gelecekti'' diye basit bir mantıkla çürütülecek saçmalık.
  5 -1 ... shalamar
 8. 8.
  evet adobe audition'u açıyoruz ve internetten bulduğumuz konuşma seslerini, çığlık seslerini, bağırma seslerini üstü üste ekliyoruz. ses kalitesini düşürüyoruz, gürültü *ekliyoruz ve biraz yankı ekliyoruz. alın size cehennemden sesler.

  düzenleme: eksi veren hacım, adobe sizin rakip firma mı?
  7 -2 ... hyperion
 9. 9.
  dünyada yer altına açılan en büyük çukur yaklaşık 12 km'dir. ve 1960'lı yıllarda rus bilimadamları tarafından açılmıştır.
  3 ... maksat muhabbet
 10. 10.
  idrak kabiliyeti olmayan aşşağılık yazarların **, kendisi hakkında tesadüfen gayet güzel açıklama yaptıkları seslerdir. 'cehennemden sesler' ifadesi yerine 'deprem ve yerin altından gelen insan sesleri' dersek içimizdeki gaz dışarı mı çıkacak? demagojiye kurban gitmiş bir başlıktır ayrıca. (bkz: deprem ve laiklik)
  2 ... hyperion