bugün

Fay hattı kırığını anlamayan totoşlar, konya da deprem olsa domalırlarmı merak ediyorum.
Bir AFAD yardım köpeği kadar insan değillerdir..
müslüman takliti yapan kişiliksizlerdir. izmir'de zina çok diye deprem oldu diyen bu ipneler doğudaki depremleri görmemezlikten gelirler. erzincan,varto depremleri vs. oralar için daha iftira uyduramamışlardır.
budamı fake
https://youtu.be/DnQTWNDB8Bg
Valla artık bakmıyorum, okumuyorum. Bunları Okudukça insanın siniri bozuluyor. Yani hem sinir, hem de tiksinti geldi artık.

Ben canlı yayınları her an enkazdan biri çıkarılacak umuduyla izliyorum.
Sadece deprem de izmir için mi bu insanlık suçunu işliyorlar?
Bu hesapların ip adresleri falan hepsi biliniyor.
Bu kişilerin geçmişine paylaşımlarına dair tüm bilgiler yetkililerin elindedir.
Bu karakterde olup insanlıktan nasibini almamış yaratıkların daha önce ki paylaşımlarına baksak neler vardır, kimlere neler demiştir?
Tipik islamcı ahlak ve fazileti üzerinde konuşmaya değmez. Allahları bile belalarını vermiş olmalı ki Filistin'de, hindistan'da, çok yakında avrupa'da hak ettiği muameleyi görüyorlar/görecekler.
Bu kesimden insanlara laf anlatmaya çalışıp kendinizi yormayın. Herkes din ve ırk ayrımından dem vurmuş ama ahlak denen şeyin yoksunluğuyla ortaya çıkan tavırlar bunlar. Bence namusun iki bacak arasında aranmaması gerektiği tezini doğrulayan tepkiler bunlar. Hangi orospu bu kadar alçalmış olabilirki? Biz konuşalım, yazalım ama bunları değiştirmekle uğraşmayalım derim. Coğrafya kaderdir. Azalarak biterler inşallah.
(bkz: geleneksel afet sonrası hangimiz adiyiz yarışması)
Ben onların çıktığı deliğe beton dökülmesini öneriyorum.
insanlar orada canıyla uğraşırken acılarının üzerinden bu nevi terbiyesizliklere tenezzül etmek ancak pespayeliktir. insan evlatlarının işi değildir..
Depremlerin din, dil, ırk ile ilgili olmadığını anlamayan fındık beyinli o. çocuklarına Neyzen Tevfik’ in şiiri ile seslenmek istiyorum.

Ben sana bok demem,
Boklar duyar ar eder.
Bir zerren düşse boka,
Onu da mundar eder.

Tanrı senin hamurunu
Necasetle yoğurmuş,
Anan seni sıçar iken
Yanlışlıkla doğurmuş.
konya'da olsa saldırmazlardı.
görsel
Şu çok ahlaklı (!) Şeyler örnektir.Kobay olarak kullanılabilirler.
depremi bile siyasete bağlayanlardır.
soysuz köpekler.
Memleketin geldıgi duruma bak yazık. insan nasıl bu duruma sevınır. Hepsı fake olamaz.bu ruh hastaları hemen bulunmalı.
Karaktersiz ve şahsiyetsizler.
tarikâtlarda badelenmekten beyni uyuşmuş, peçete artığı yobazlardır.
Fake veya gercek hesapla bu tarz paylaşımlar yapanlar net orosbu çocuğudur. Evet.
Doğru izmirliler yobazlar gibi camide çocuklara tecavüz etseydi herhalde çok daha değerli olurdu ...
yobazlar için
sözlükte bugün birkaçına denk geldiğim, tek hücreli canlıdan beter oluşum türü.