bugün

her gün yaşadığımdır. sanki herşey sallanıyor. yer dolap oturduğum koltuk.yuksek kan basıncı kaynaklı olabilir.
Tansiyonu kontrol edin lütfen..
Bu his genelde beni uykudan uyandırıyor. Başlarda korkuyordum ama sonradan alıştım. Ben kalp atış hızımdan dolayı yatak sallanıyor sanıyordum, başlıktan öğrendiğim kadarıyla tansiyonla alakalıymış. Teşekkürler sevgili yazarlar, sayenizde bilgilendim.
kulaklarınızda bir sıkıntı olabilir. (bişey bildiğimden değil denge organı olduğundan düz mantık)
Her zaman tansiyon ile bağdaşmayabilen bir durum. Sıkıntı beyinciğinizde veya atar damarınızda da olabilir.
Bir ihtimal: vertigo
His değil o gerçek. 2 gün önce artçıları hissettim. Haberlere bakınca meğer o gün 2 büyük artçı meydana gelmiş. Geçen perşembeden beri olan artçıların sayısı 300 den fazla. (#42211071)
görsel
Özellikle gece uykuya dalmadan önce oluşan histir.
17 ağustos depreminden kalma piskolojik travma malesef bende olan.
bir gece uyandım yatak nasıl sallanıyor sımsıkı tutundum. çatur çutur sesler geliyor.
aha dedim babayı yedik bina göçüyor.

nasıl bir his anlatamam sonra yavaşça durdu hemen telefondan deprem haberlerine baktım. deprem olmamış soka girdim resmen.

abi ben böyle sanal gerçekçilik ne gördüm ne duydum. hala daha nasıl oldu hayretler içerisindeyim.
26 eylül 2019 5.8 lik depremden sonra bayağı bir süre yaşadım. komşu birşeyler düşürüyor. yada koltuk mu çekiyor bir yere hemen deprem aklıma gelirdi aq.
Otururken, Bazen böyle sallanıyormuş hissine kapılmaktır. Az önce hissettim..
kopeginiz varsa ve sizin yataginizda uyuyorsa, ruyasinda kosarken yaptigi hareketlerle yatagin sallanmasi sebebiyle de bolca yasanabilen hissiyattir.
Kulak kristallerinde sorun olmasından mütevellit denge kaybı sorunu ile vuku bulabilecek olay.
dün iş yerinde bilgisayar karşısında kapıldım bu hisse. meğersem makinanın biri devreye alınınca yeri sallandırmış.