1. 1.
    tansiyonunuz yükselmiş olabilir. bi doktora gidin.
    2 ... he gulum he he de gitsin
  2. 2.
    her gün yaşadığımdır. sanki herşey sallanıyor. yer dolap oturduğum koltuk.yuksek kan basıncı kaynaklı olabilir.
    1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
  3. 3.
    Tansiyonu kontrol edin lütfen..
    2 ... a lone man
  4. 4.
    Bu his genelde beni uykudan uyandırıyor. Başlarda korkuyordum ama sonradan alıştım. Ben kalp atış hızımdan dolayı yatak sallanıyor sanıyordum, başlıktan öğrendiğim kadarıyla tansiyonla alakalıymış. Teşekkürler sevgili yazarlar, sayenizde bilgilendim.
    5 ... david gilmourun parmaklari
  5. 5.
    Çocukluğumdan beri kapıldığım his. Çocukken yatağımı cinler sallıyor zannederdim hatta. Yatağın her ucunda bir cin olduğunu ve çatır çatır salladıklarını düşünürdüm. Akıl sağlığımı nasıl kaybetmedim bilmiyorum. Belki kaybettim. Dediğim gibi bilmiyorum.

Sonra büyüdüm ve bunun kalbimden kaynaklı olduğunu anlayabildim. Büyümek bu nedenle çok güzel gelir bana. Bazı şeyleri anlamak kolaylaşıyor. Kalbim vücudumu sarsacak kadar şiddetli çarptığı için şimdi de deprem sanarak uyanıyorum gerçi. Eskiden böhühü Allahım cinley geldi yaydım et diye uyanırdım, şimdi deprem oluyor ya la diye uyanıyorum.

Niye bu kadar şey anlatıyorum hiç bilmiyorum aslında. Bir şekilde bu her zaman tansiyon ile alakalı olmayabilir gibi geliyor bana. Mesela doktora gitsem bence kalpten şüphelenir ya da bir şey bulamaz psikiyatriye yönlendirir gibi geliyor.

Sürpriz olarak kalsın diye gitmiyorum. Bence gidilmeli. Evet.
    2 ... parmak maymun civcivi
  6. 6.
    kulaklarınızda bir sıkıntı olabilir. (bişey bildiğimden değil denge organı olduğundan düz mantık)
    1 ... baltaic
  7. 7.
    Tansiyonun düşmüş.
    1 ... hayta38
  8. 8.
    Her zaman tansiyon ile bağdaşmayabilen bir durum. Sıkıntı beyinciğinizde veya atar damarınızda da olabilir.
    ... kemalisi gzas voret