1. 1.
  valla ben aynen vay be demek ölüyoruz ha dedim. bir an hayatı sorguladım ve ne kadar hedeflerime ulaşamadan öleceğimi düşündüm.

  ilginç di.
  1 ... der ingenieur
 2. 2.
  üzerime neler çökecek, bir şeyin altında kalacak mıyım?

  3 ciddi deprem tecrübem oldu.
  4 ... muhendis tarihci
 3. 3.
  Allahümme salli ala...
  3 ... jhetfield
 4. 4.
  Hiç ciddi bir deprem yaşamadım. Istanbul depreminde de başka yerdeydim. Umarım kimse yaşamaz.
  1 ... mavinin elli tonu
 5. 5.
  Yan komşunun kızının dışarı çıkması.
  1 ... obsolete tears
 6. 6.
  ulan yapmam diyordum ama harbi harbi balkondan atladım, düşüyorum.
  1 ... pitislarin hamcisi
 7. 7.
  birkaç sene önce yaşanan istanbul depremine ben de şahit oldum. yemek yiyordum, hatta kahvaltı diyelim geç kalkarım da genelde. kızarmış ekmeğe tam balı sürerken yaşandı deprem. neler olduğunu anlayana kadar kapıya koştum ve sonra deprem olduğunu farkettim, ardından türklük vazifemi yerine getirip lambaya baktım sallanıyor mu diye. koyun can derdinde kasap merak derdinde.
  ... shadow fiend
 8. 8.
  O ilk okul sıralarında öğrendiğimiz masanın altına gir, kiriş dibine çök v.s. Gibi şeyler tamamen gidiyor insanın aklından, Kardeşimi kucaklayıp aşşağıya koştum, çok kötüydü gerçekten berbattı eğer 30 saniye daha sürse muhtemelen şuan hayatta olmazdım, kesinlikle muhafazakar ya da islamcı bir yorum olarak algılamayın ama o an bu kadar günahı niye işledim ki gibi mahşer derdine düşüyorsunuz, sokaktan çığlıklar itişmeler allahım berbattı...
  3 ... shell
 9. 9.
  Deprem anını bilmem de benim aklıma dün gecenin perşembeyi cumaya bağlayan gece olduğu geldi.
  3 ... mecruh
 10. 10.
  Dun o kadar garipti ki sinirlerim bozuldu gulmeye basladim ona mi kosayim kediyi mi tutayim ranked maca mi bakayim derken... ama normalde dusundugum daha fazla surmemesi. Suresi uzayinca korkmaya basliyorum.
  2 ... zero two