bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  valla ben aynen vay be demek ölüyoruz ha dedim. bir an hayatı sorguladım ve ne kadar hedeflerime ulaşamadan öleceğimi düşündüm.

  ilginç di.
  1 ... der ingenieur
 2. 2.
  üzerime neler çökecek, bir şeyin altında kalacak mıyım?

  3 ciddi deprem tecrübem oldu.
  4 ... muhendis tarihci
 3. 3.
  Allahümme salli ala...
  3 ... jhetfield
 4. 4.
  Hiç ciddi bir deprem yaşamadım. Istanbul depreminde de başka yerdeydim. Umarım kimse yaşamaz.
  1 ... mavinin elli tonu
 5. 5.
  Yan komşunun kızının dışarı çıkması.
  1 ... obsolete tears
 6. 6.
  ulan yapmam diyordum ama harbi harbi balkondan atladım, düşüyorum.
  1 ... ne olursun guzelim sevsen beni
 7. 7.
  birkaç sene önce yaşanan istanbul depremine ben de şahit oldum. yemek yiyordum, hatta kahvaltı diyelim geç kalkarım da genelde. kızarmış ekmeğe tam balı sürerken yaşandı deprem. neler olduğunu anlayana kadar kapıya koştum ve sonra deprem olduğunu farkettim, ardından türklük vazifemi yerine getirip lambaya baktım sallanıyor mu diye. koyun can derdinde kasap merak derdinde.
  ... shadow fiend
 8. 8.
  Muğlada yaşayan ve depremi gümbür gümbür hissetmiş bir insan olarak televizyon o kadar sallandı ki televizyonu tutayım diye ayaklandım. Sonra uzun sürüyor gibime geldi cenin pozisyonu mu alsam dedim bunları düşünürken salonun ortasında ayakta dikildim. Mala bağlıyorsun o an düşünemiyorsun düzgün.
  7 ... big dreamer
 9. 9.
  O ilk okul sıralarında öğrendiğimiz masanın altına gir, kiriş dibine çök v.s. Gibi şeyler tamamen gidiyor insanın aklından, Kardeşimi kucaklayıp aşşağıya koştum, çok kötüydü gerçekten berbattı eğer 30 saniye daha sürse muhtemelen şuan hayatta olmazdım, kesinlikle muhafazakar ya da islamcı bir yorum olarak algılamayın ama o an bu kadar günahı niye işledim ki gibi mahşer derdine düşüyorsunuz, sokaktan çığlıklar itişmeler allahım berbattı...
  3 ... shell
 10. 10.
  (bkz: düşünemedi)
  1 ... when i was a child
kapat