bugün

tanım: deprem anında entry giren canını hiçe sayan yazardır.

yahu gir kapının altına, pc masasının yamacına al düdüğünü ne işin var sözlükte, denir bu kişilere.

zall bile kapıya kaçtı, binalardan uzağa doğru kaçsana be! der uuser ın teki.
belki hayatta istediği son şey entry girmek olan yazardır. bu sebeple mal değildir, biraz çılgındır.
deprem anını canlı canlı yazmak isteyen yazardır. muhtemelen ölmeden önceki son entrysini giriyordur.
depremin olduğu yerden çok uzakta yaşayan bir yazar olabilir. entry'i girdiği anda depremden haberi bile yoktur belki de.
sırf bunun için çaylak olabilecek yazardır. bu işin yeri twitter'dır.
(bkz: hakkını helal et sözlük)
deprem 7.0 şiddetindeyse veya daha şiddetliyse hızlı yazması gereken yazardır kendisi.
sözlüğe olan bağlılık sınavından altın madalya ile geçmiştir.*
"şy adna feprwm oşuyoe sçzlğk" benzeri bir entry olması muhtemeldir.
noluyo lan? (gümbür gümbür nidaları ve bağarışmalar) dur be mına kodum entry sonuna nokta koymam lazım koyup gitcem.
tarihe not düşüyordur. batan geminin kaptanının not defterine batış anını yazması gibi.
(bkz: titanic)
Oradan oraya savrulurken hayatını hiçe sayıp sona gelmiş entry' si için 'ekle' butonuna basmaya çalışan, bize ulu-batlı hasan coşkusu yaşatan yazardır. Allah rahmet eylesin.
sözlüğü götünden kıymetli bulan yazar.
zırttırık pırtırık tarzı bir binada oturuyorsanız son entry olabilir.
o da şu olur tahminim;
(bkz: adam haklı beyler)

(bkz: deprem öldürmez bina öldürür) *
çılgın bunlar.

lan ben de diyorum böyle bir başlık açmıştım diye; (bkz: depremden dakikalar sonra entry girebilen yazar)

aramaya inanmamışız demek zamanında.
(bkz: enkaz altında entry girmek)
(bkz: artı oy beklentisi)
sözlükle bütünleşmiş yazardır.
söz konusu sözlük inci sözlük ise son başlık şu şekilde olacaktır ;
(bkz: deprem oluyor beyler capsliiiiii)
vasiyetini yazıyordur.
benimdir. o kadar emin bir yerde ve tam da sözlükte bir şeyler okuyordum ki, sallandığımızı hissederken bunu ölümsüzleştirmek istedim.
çocuğu havuzda boğulurken videosunu çeken bir kadın tutuklanmıştı ingiltere'de. üstelik kadın videoyu çekerken ağlıyordu. videodakilere lütfen çocuğumu kurtarın diye sesleniyordu.

sosyal medya manyaklıktır. manyaklık hastalığına tutulmuş yazar.
sözlüğe bağlılığı takdir edilecek yazardır.
ülkenin ya da dünyanın çok uzak bir köşesinde olabilir.
depremin hissedilmediği bir bölgede yaşıyordur...herkesi kapı komşusu zanneden yazar şaşkınlığı içeren yazarın başlığı.
evet o kişi ben oluyorumdur.