1. 1.
  sinekleri kimyasal yollarla değilde kokudan öldürme sanatıdır.bu sistem uygulanırken ne alırsan bir milyoncular'dan alınan deodorantlar daha etkili olmaktadır.yoksa 8x4 , nivea tipi kaliteli deodorantlar öldürememekte ve odada tiki haşaratların oluşumuna sebep vermektedir.
  1 -1 ... mr shadow
 2. 2.
  (bkz: yok artık)
  kimyasal deneylere bir örnektir. deodorantların dermatolojik testler için hayvanlar üzerinde test edilmesi gibi bir şeydir. herkes evinde rahatça deneyebilir.
  1 -1 ... sephrenia
 3. 3.
  daha zevkli methodları da vardır. mesela deodarantın ucuna yanan çakmak tutulur ve deodarant sıkılır. "fşşşş" diye fışkıran alev sineğe doğru yöneltilir ve sineğimiz toz olarak atmosfere karışır.
  4 -1 ... arjen robben
 4. 4.
  zaten saatlerdir uçan, teri .okuna karışmış olan sineğimize güzel bi hizmet olur. böylece dişi sinekleri etkileyip bol bol çoğalması sağlanır. *
  1 ... hbk
 5. 5.
  sadece uzaklaştırmaya yarayan yöntem.
  ... lavinya_
 6. 6.
  tek başına deodorant sineğe "hmphhs mis gibi koktu burası" dedirtmekten başka işe yaramaz ancak çakmak olsun kibrit olsun bir ateş kaynağıyla koordineli kullanıldığında ölümcül silah halini alır. islam'a göre haşeratı yakarak öldürmek caiz değildir o ayrı.. Allah bizi her-daim-anti-zalim eylesin. khalid el amin
  1 ... m balgo
 7. 7.
  iki gündür odada bulunan baş belası sineği öldürecek hiçbir şey bulamayıp deodorantla öldürmeyi denemektir. Başarılı olunmuş mudur? Elbette hayır. Sabah görüşürüz sinek.
  2 ... ruzgargulum
 8. 8.
  sinek ve bilimum haşerat üzerine doğru deodorant sıkılırken aynı anda uç kısmına çakmağın çakılması halinde yüzde yüz şeklinde kurtulmayı sağlayan öldürme yöntemidir.
  3 ... nickzsche
 9. 9.
  deodorant ve vücut spreyiyle denenmiş bir olaydır. sonuç olarak sinek öldü ama şişeler de bitti.
  ... marisa
 10. 10.
  imkansızdır. ölmüyo şerefsizler solunum yapıları gereği nefes tutuyo olm adamlar sonra temiz hava bulunca tekrar solunum borularını açıyorlar ooh rahat. ama kanatları ıslanınca uçamayıp ölebilriler o ayrı.
  ... magna carta