bugün

Denizli’de öğrencilerin kavgasında dehşet anları. Yerde kalan öğrenciye defalarca bıçak saplandı, herkes seyrederken kahraman kadın son anda yetişti. O anlar saniye saniye böyle kaydedildi.

https://twitter.com/aykir...tatus/1468566226649722883
Bebeğe tecavüz eden pedofil sapıkların olduğu bir ülkede çok da şaşırtmamıştır.
bizde öğrenci olduk bizde kavga ettik.

bıçak taşımadık hiç. şimdiki nesil tam bir kahpe.
(bkz: denizli de)
denizli de Artan kriminal olayları endişeyle izliyoruz. korkarım denizli samsunlaşma yolunda hızla ilerliyor.
Şimdi bu bıçak saplayan o***** evladi kendini ortamlarda ağır abi, kabadayı, delikanlı falan tanıtacak. Bu o***** evladi hukukun üstünlüğünün olduğu bir ülkede olsa o bıçağı anasının a****a tersten sokarlardı. Bacak kadar p*ç kurularının elinde bıçak var. Yetmiyor bir de kendisi gibi 10 tane o**** çocuğunun peşine takıp yere düşen birini tekmeleyip bıçaklıyor. Alın size z kuşağı. Bir tarafınıza sokarsınız.
Aga bu filmlerin dizilerin ve içine kapanık mutsuz gençliğin etkisi değil ise neyim ben.

Bak neden mi. Ben Adana'da okudum uzun süre. Yani böyle olayları çok duydum gördüm. Böyle nefretle defalarca yapanı görmedim.

Genelde bir kere iki kere saplar kaçarlar. sanki dikiş dikiyor pezevenk. Bu başka bir şey.
Düpedüz rezillik, kalleşlik. Bunu yapan insan da olamaz, Türk de. Nerenin piçiyse siktirsin oraya gitsin!

Geçen yıl Azerbaycan Türkü Mehmetçiklerimiz Karabağ'da Savaş meydanında mermisi biten ermenilerle boğaz boğaza sadece beden gücünü kullanarak boğuştu. Şuşa resmen diş ve tırnakla yeniden fethedildi. Siz hangi delikten çıktınız ulan!

Şu Arizona kertenkelelerine bak hele! Yere düşmüş çocuğu bıçaklamakta ne var lan? Ermeniye bile yapmadığımızı Türk çocuğuna yapan bu kalleşin cezası umarım verilir. Elini kolunu sallayarak aramızda gezmemeli.
Ülkede gebze-samsun-ordu üçgeninden sonra okeye dördüncü olarak Denizli mi geliyor diye düşündüren rezalet. 10 kişi tek kişinin üstüne çullanmış. O bıçaklı gavat eniği o kadar delikanlıysa teke tek dövüşseydi. Cibiliyetinizi sikeyim AMK kabile üyeleri.
içeri atılıp koğuş ağaları tarafından oğlan yapılacak bir adet velet içeren kavgadır.

ülkede adalet varsa tabi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.