1. 1.
    (bkz: adam gibi adamlarda bugün)

son derece doğru bir hamle yapan esnaftır.

haber içeriği: Denizli’den bir mültecinin fotoğrafını çektiği afişlerde “iran, Suriye, Afgan müşteri bu dükkâna giremez, girerse dayak yer” yazılıydı.

Fotoğrafları çeken mülteci “Irkçılık Denizli’de yaygınlaşıyor, bu tür ırkçı eylemlilikler artış gösteriyor. Sarayköy, Karşıyaka, Kale ardından şehrin merkezinde bu. Başka yerde de denk geldim. Bu insanlık değil!” yorumunda bulundu.

denizli de mültecileri dükkanına sokmayan esnaf

https://www.yeniakit.com....rse-dayak-yer-531073.html

https://twitter.com/Diken...tatus/1052107086333652992
    5 -2 ... kivilive
  2. 2.
    ha o şeyden canım ya. neydi şey şey hah buldum tecevavüz.

(bkz: 14 yaşındaki kız çocuğuna 10 suriyelinin tecavüzü)
    2 ... rootz
  3. 3.
    Destek verilmesi gereken esnaftir.
    Helal olsun.
    1 ... turkmen begi
  4. 4.
    Son derece doğru bir karar veren esnaftır.

Keşke denizli’de olsam da bu adamdan alışveriş yapsam.
    2 ... golgebeyi
  5. 5.
    mülteci siyasi bir kelimedir ve bir onuru vardır. bu soytarılar hiç bir sıfat haketmeyen mahlukatlardır. esnafın dükkana sokmaması
    bişeyi değiştirmez. sokanlar soktu dibimize kadar.
    6 ... kutsal cezmi
  6. 6.
    haklı olan esnaftır.

yalnız ilginç olarak alttaki yorumlar daha komik hele ki 3. yorum. aynen aktarıyorum.

Anadoluya...100 sene önce balkanlardan gelen muhacırlar..150 sene önce gelen çerkezler de aynı şey değilmi...kardeşim burası ANADOLU..ümmet sıkışsa TÜRKiYE diyor....ANADOLU diyor...burası baba ocağı...kendini bilmez cahil...bu dükkan kapatılmalı..işyeri sahibi tutuklanmalı...böyle rezalet olmaz...sayın vali...görevini yerine getir....

adam o kadar cahil ki 100 sene önce balkanlardan gelenlerin zorunlu göçle gelen "türkler" olduğunu bilmiyor .. dükkanı kapatıp adamı tutuklamak için de valiyi göreve çağırıyor aq valinin adam tutukladığı nerede görülmüş? cemi cümlesini sktiğim cahili...
    2 ... flat head
  7. 7.
    muhtemelen mültecileri ülkeye dolduran partiye oy vermiş bir esnaftır.
    kola döken dolar yakan adamdan farkı yok benim gözümde .
    sorun mültecinin kendisi değil . onları bu şekilde plansız programsız ve sorumsuzca ülkeye dolduran zihniyette sistemde buna müdahale edemeyen muhalefette .
    bu mültecinin ülkesindeki iç savaşı destekleyen tetikleyen emperyalizmde.
    1 -1 ... arasirabazen
  8. 8.
    tebrik edilesi esnaftır. kesinlikle yaptığını sonuna kadar destekliyorum. sizin ensarınızı sikerim.
    8 -1 ... petrauskas
  9. 9.
    aksam akşam güldürmüş esnaftır. lan ahahaha.
    1 ... comarlarin korkulu ruyasi
  10. 10.
    haklı olan esnaftır.
    1 ... sakso cektiren adam