bugün

Evet arkadaşlar.bir an için zaman çakışması oldu ve 5 yaşındaki haliniz, şu anki haliniz ve 35 -45 yaş arası haliniz ayni zamanda buluştu diyelim.ve bir sahile gitmeye karar verdiniz gezmek için..

Ve 5 yasindaki halinizle orta yasli haliniz (40 diyelim hadi) denize düştü. Hangisini kurtarirsiniz.kurtarmadan önce bir bilgi vermek istiyorum.

Diyelim ki orta yasli halinizi kurtardiniz.çocuk haliniz boguldu.siz de oracıkta yok oluyorsunuz.çünkü 5 yasindaki haliniz boguldu.haliyle büyüyemedi,siz yasa gelemedi.çocuklugu ve orta yasli haliyle sahile gezmeye gidemedi..

Orta yasli halinizi degil de cocuk halinizi kurtarirsaniz, orta yasa geldiginizde çocuk halinizle ve şu anki halinizle o sahilde bulusuyor,denize düşüyor ve boguluyorsunuz.. Çünkü gençken 5 yasindaki halinizi kurtardiniz..

Evet yazarlar.hangi halinizi kurtarirdiniz.

Edit: ben yüzme biliyorsam orta yasli halim de biliyordur dediler. Lakin orta yasli halinizin ayagina kramp girmis hay aksi.yüzemiyor.çirpiniyor.. *
ikisi de kendin zaten sevgili yazar hahah..
Paradoks gibi paradoksu çözdüm. Toplanın anlatayım:
Şimdi efendim ben bunları kurtarabiliyorsam eğer yüzme biliyorum demektir. Ben biliyorsam orta yaşlı halim de biliyor demektir. O yüzden kendini kurtarabilir. Ne uğraşacam elin kartlaşmış karısıyla.
5 yaşındaki halim bilmiyodur boğulur gider yavrucak. Gider onu kurtarırım.
Orta yasli halinin ayagina kramp girmis öyle düşün. Teoride bunlar çelismez.
Zaten biliyor demedim bilmiyor dedim bilmeyebilir çok normal. (Harbiden bilmiyordum şimdi balık Ayhan mode on).
Orta yaşlı halim ben biliyorsam kesin o da bilir. Kramp olayına gelince Ben ayağımı sallamadan yüzdüğüm için bana kramp girmez. (Nasıl oluyo diye sormayın)
Tamam senin sol kismin felcliymis o zaman. Kismi felc. Cocuk denize dusunce onu tutayim derken orta yasli halin de cup düşmüs haha.bu sefer de kulaklarimla yüzerim dersin *

Seni o denizde bogduracagim aslanim hahaha
Çocuk halim de orta yaşlı halim de boğularak ölmez. Tüm vücuduma felç, kramp ne bokum varsa girse genede boğularak ölmezler. Denizin içinde büyüdük oğlum biz.
önce 5 yaşındaki halimi kurtarırım. orta yaşlı halim mort, sonra yıllar geçer ben orta yaşlı halime gelince guzum yavrum ben ölüyorum orda deniz kenarına gitmeyek bak şurda çay bahçesinde oturak derim.
Ölmeyecem ulan
Orta yasli halin zaten orada öldü.yani sen oraya gitin zaten gelecekte. Yani gitmeme ihtimalin yok. :D

Üzgünüm..secimini yaptin.40 yasina kadar yasayacaksin. Hadi bb.
Öyle bir dedi ki testere filmine döndü. Make your choice.
Gerçek hayatta 40 yaşında ölürsem sebebi bu başlıktır.
5 yaşındaki, 25 yaşındaki ve 40 yaşındaki halim yüzme bildiği için birlikte su balesi yapar, çıkınca da bira içeriz.

5 yaşındaki halime meyve suyu alırız ama. Hadi maksimum sulandırılmış kola içsin. Bence içecek seçimi daha önemli.*
yazarların seçimlerinin sorulduğu vs.
Berabere biter zira hala yüzme bilmiyorum.