bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Bir soru. Evet.

Ben naziyi kurtarırdım. Çünkü bende nazi ve turancılığın karışımı bir ideolojiyi destekliyorum.

Komünist kızıl bolşeviklere ölüm!

wir wollen nicht lügen und wollen nicht schwindeln. 卐
    2 -6 ... kazakistanli
  2. 2.
    Enternasyonel sosyalisti kurtarırdım.

Nazileri de çıkartıp roketlere doldurup uzaya fırlatırdım. evet.
    1 -1 ... sterka sor
  3. 3.
    Hangisi daha cok para verirse onu kurtarırdım.

Yaşasın liberalizm ve kapilatist serbest piyasa düzeni.
    ... eduardo elric
  4. 4.
    Kesinlikle nazileri kurtarırdım.ülkedeki sosyalistler zaten sorun çıkarmaktan başka bir şey yapmıyor.naziler en kötü kürt soykırımı yapar.
    2 -2 ... oduncu mustafa
  5. 5.
    nazi de sosyalist görüş zaten? duh.

*eksileyenler nazilerin liberal olduğunu mu savunuyor anlamıyorum aydınlatın.
    2 -2 ... caranthir
  6. 6.
    Naziyi kurtarırsam eline fırsat geçtiğinde farklı ırktan olduğum için beni öldürecek.
    Sosyalisti kurtarırsam eline fırsat geçtiğinde beni zorla sosyalist yapmaya çalışacak, sosyalist olmazsam beni öldürecek.

Tercihimi naziden yana kullanıyorum, sosyalist olmaktansa ölmeyi yeğlerim. Ölümüm ise katiyen eşcinsellik savunucusu din düşmanı allahsız birinin elinden olmamalı.
    1 ... sacma sapan konusan adam
  7. 7.
    naziler germen ırkını üstün gördüğü için onların ihtiyaçları olursa herkesi sömürmeyi hak görmüşlerdir. yani nazileri kurtarırsan ve germen ırkına mensup değilsen o toplumda ancak köle olup onlara hizmet edersin.
    nasyonal sosyalizm de ırk her şeydir ve öyle sonradan da kazanılmaz. yani gidip ben almanım değince alman olmazsın. kan bağı esastır.
    sosyalistti kurtarsan en azından patates yiyerek ölürsün.
    ... crux ansata