bugün

ortadoğu'nun iki cahil ve hain ırkının denize düşmeleri durumunda, yazarlarımızın hangisini tercih edeceği sorusudur.

Şahsen ben ikisini de denizden çıkarıp denizi ve doğayı kurtarırdım. Allah muhafaza. Çevreyi kirletmeye gerek yok.
Cevabı ; denizi kurtarırım olan soru. Ooh, bugünkü irkciligimizi da yaptik. Evet.
doğa pisliklerin icabına baktığı için cevabı hiçbiri olan soru.
tabii ki de ikisini de kurtarırdım.

her şeyden önce ben dünyalıyım. ben insanım. bazı götü büyükler gelip bizim çevremize çizgiler çizmeden önce hepimiz sadece insandık. iki üç dingilin çizdiği bu yapay sınırlar, "değer" adı altında birkaç sikindirik şey yüzünden benim denizde boğulan bir insanı kurtarmamama sebebiyet veriyorsa, sikmişim milletinizi de toplumunuzu da.

insanları ayrıştıran en küçük bir kelimenin bile kökü kurusun. yaşasın insanın insana dostluğu.
ikisinin üzerine el bombası atıp kaçarım.
Gül gibi denizin ammına koydunuz diyeceğim anket sorusu.
birini kurtarabilecek kadar iyi yüzemiyorum. maazallah ikimiz birden boğulabiliriz.
denizden babası çıksa yiyecek olan millete sorulmaması gereken soru.
ikisini de.
not: hümanistim.
Üstlerine bir molotof atar mutluluklar dilerim.
Ikisini de kurtarirdim. Hatta bir Türk olsa onu da kurtarirdim.

Not: kürdüm. Bilenler bilir.
Çabuk karar verin olum herifler ölüyor.
aralarına bir de ultra siyonist bir israilli atarım. ortam şenlenir.
çok iyi yüzme bilmemize rağmen yüzme bilmiyorum demek sanırım yeterince açıklayıcı ur.
suya piranha atar ortamı şenlendirirm amk.
ikisi de dünyadaki en pis ırklardan oldukları için ikisini de kurtarmazdım. hatta gemide başka kürt , arap varsa onları da atarım.
Kürt ve arap yok öyle bir durumda insan var . Elden geldiği kadar ikisinede yardım ederim.
Bi kova su da ben dökerim ki su derinliği artsın.

Şaka lan şaka kürdü kurtarırım ne de olsa iyi kötü yıllardır birlikte olduğumuz kardeşlerimiz sayılır.
elin enayisi biz miyiz amk dedirrtir..
ikisini'de kurtarmam banane amk.
Denizi kurtararak tepki koyulabilinecek seçim.
hiç ellemem. nasıl olsa abd en zor durumlarında gelip yardım ediyor.
Ölmüştür zaten ikiside. Dün akşamdan beri karar veremedi kimse.
Başbakana haber verip ağlamasını sağlar, aynı zamanda islamcıları gazlayıp israil din kardeşlerimizi denizde boğuyor eylemi yaptırtırım.
Ondan sonra uyanır yüzümü yıkarım .

Edit : Yaparım, ederim entry'de çok kötü durmuş değil mi ?
-Bence de.
insan olsa yeterli panpa. kedi, köpek falan da olur. gerçi onlar yüzmeyi bilir.