bugün

Denizi kurtarırım..
(bkz: jon snow) olarak ikisini kurtaracak bir yol bulurum ve kurtarırım.
(bkz: Daenerys Targaryen) olarak ejdarhalarımın yönünü değiştirir amerika, rusya, fransa, ingiltere, almanya'ya sürer efendileri yakarım.
(bkz: Joffrey Baratheon) olarak ikisini de kurtarmam, benzin yok mu suya dökün yakın diye pis pis kahkaha atarım.
(bkz: Robb Stark) olarak sağda solda kız var mı diye onlara bakınırım.

bu liste uzar gider.. hava da bayağı bir soğuk.
Kurtulduk diye kutlamaya giderdim ne kurtarması.
denizde bir ortadoğulu kurtarmam.
kürdü kurtarıp sevindirir,

karada öldürürdüm.
kürt suriyeli kürttür diğeri kürtlü suriyedir ikisinide kurtarmış olurum.
vücudu kaplayan yoğun ortadoğu kılları irkildiğinde suda batmıyorlar.
tercih yapmamız zorunlu mu hocam? hayır yani çekimser kalmak mümkünse haklarımızı bilelim.
Suriyeli kürt ?
kürt kendini kurtarır, sen suriyeliye destek çık.
Yüzme bilmiyorum.
yapılcak espri bırakmamışsınız lan ibneler.
Önce bir bakarım; boğuluyorlar mı diye. Sonuçta denize her düşen boğulacak diye bir kural yok. Bakarım, hangisi boğuluyorsa onu kurtarırım. Boğulan yoksa, kurtarmam, kendi çabalarıyla çıkarlar. Eğer ikisi de boğuluyorsa, hangisi en yakındaysa onu kurtarıRıM. Uzakta olan için ise başka birinin yardım etmesini söylerim. "Ben bunu kurtarırken siz de diğerini kurtarın." Derim.
Yüzme bilsem ikisini de kurtarırdım. Lakin silkseler ayağımın yetmediği suya girmem. Belki ip falan varsa onu atarım. Kurtulursa da suriyeliye siktir git artık ülkene derim. Yok derse geri atarım suya boğulsun ibne.
ikisini de kurtarırım. Çünkü insanım.
ikisi de gardaşım olur. ikisini de kurtarırım.
iki ucu boklu değnek.
http://m.uludagsozluk.com/e/37291956/

Vereceğim cevap yukarıdadır.
e ikisini de kurtarmam.
ikisini de kurtarırım. insandır neticede.
Kadınsa elleşmeyin bin tane bile kapasite mevcut. Soyları soylanır boyları boylanir. Aman deyim.
Yalnızca çocukları!
ikisini de kurtarmam.
Balıkları kurtarırım.
Başlığı açanı denizde bogulmaya terk edeceğim başlıktır. insanoğlu kendi emekleriyle elde ettiği şeyler hususunda böbürlenir fakat bu faşizan kafalar bunu idrak etme yeteneğinden yoksun doğmuş olsalar gerek ki yaratılış gereği burundukleri ırk kimligi kimliği ile diğeerini hor görüyorlar. Ayrıca milletini sevmek ile ırkçılık yapmak arasındaki farkı da tutturamıyorlar.

O ırkın bu ırkın değil cümle ırkçı kafanın köküne kibrit suyu.
güncel Önemli Başlıklar