bugün

asil olanı kurtarırım şeklinde cevaplanır. yani hangisi olduğunu anladınız...
Atıl kurtu kurtarırım.
Türk de düşse yine sibirya kurdunu kurtarırım.
kürt adem'in denizi böldüğü gibi denizi böler kurtulur. (Alıntı)

Sibirya kurdu yüzme bilir zaten.

Bu ne saçma soru la.

düddürüdüt:biri de çıkıp demiyor ki denizi bölen adem değil musa...
tabi ki sibirya kurdu soru mu bu ?
Düşünmeden atlar kurtarırım Sibirya kurdunu. en azından vefalıdır onlar. gariplerim yardımda isteyemezler.
hem kürtler yardım ister tuzağa düşürür falan. yok onlara yardım mardım.
kendimi kurtarırım kürt su altından keleşini çıkarabilir tabi sibirya kurdunada üzülürüm.
sibirya kurdunun "sibirya kürdü" olmadığını kontrol ettikten sonra kurdu kurtarırım.
tabi ki kürdü kurtarırım.
maksat yengesi mutlu olsun.
tabi ki sibirya kurdunu kurtarırım.
Sorumu lan bu? Tabii ki Sibirya Kurdu'nu kurtarırız evellallah.
versusta ki gizli ırkçılığa, sözüm ona ironiye bak.

hasta insanlar bunlar.
ne kürdü bilirim ne arabı
içme şu zıkkım şarabı
kalk iki rekat namaz kılak
sonra giyeriz çorabı.
insanlığı kurtarırım sonrası zaten fizikidir.
@12 @13 @14 Sizlere çok sağlam birşeyler söylemek isterdim ama neyse arkadaşlar pkk ile kürdü ayırt ettikten sonra yorum yapın örneğin muşun hasköy ilçesine ait lider muştur seyahat acentesinin vasıtalarının taşlanmasına muştan geçen araçlara gül ve lokum dağıtarak cevap verdiler bu insanları dışlamayın araştırın okuyun gidin görün. Ha başlık DENiZE PKKLI MI DÜŞSE KURTARIRSIN SiBiRYA KURDUMU DiYE OLSAYDI çokdaha güzel olurdu diye düşünüyorum.
insan mısınız ?
bi sen düşsen ya birader,

bakalım napcaz merak ettim.
Kürt asildir kurtulur.onun için kurdu kurtarıp sikerek bir destanı başlatmaya öncülük ederim.
sibirya kurdu mu,sibirya kürdü mü?
Kürt zaten zavallı kurdun boynuna sarılıp "kurt bizi kurtarmiiiyyy!" diye bağırınacağından kurdu kurtarırdım.
ikisini de kurtarır ırkçıları denize atarım.
Kürt foşist tc bizi boğıyi diye bagirip durdugu icin kurtarmazdim. Bogulup sesini kesmesini beklerdim. Sibirya kurdu nasil da usumuşdur suda. Hemen kurtarirdim.
(#7015076)
başlığı açan hayvanı kurtarmam mesela.
sibirya kurdunu kurtarırdım insanlara şu kadarcık tahamül edemiyorum kürt olsun türk olsun.