bugün

ortamın kralı facebook ile interaktif sözlük platformları arasında kalan benim gibi bir çok yazarın kafasında dolaşan soru. bir yanda ortam avcısı bir yanda güzide bir platform. gerçekten karar vermek çok zor.

feys olmazsa sosyalleşemez insan. sözlük olmasa yeni bilgi birikimleri kazanamayız. insan haliyle şaşırıyor ne yapacağını. oldum olası bu tarz soruları sevmem; yok adaya düşsen ne alırsın, tek dilek hakkın olsa ne istersin vs.
denize feys mi düşse kurtarırsın sözlük mü diye sorunca daha da zor oluyor. ikiside benim yaşam kaynağım. onlar olmasa herhalde ben yaşayamam. daha geçenlerde feys okey oynarken çöktü site, geçen saatler adeta bana zindan gibiydi. bir diğer yandan uludağ sözlük'e server problemleri nedeniyle 2 saat giremedim; iştahım kaştı, aynalar bana düşman yolda yine hasret var gibiydi. offffffff. bu soru benim hayatımı çok değiştirdi gerçekten. iyiki varsın feys, iyiki varsın uludağ sözlük.

enjoy herkese.
(bkz: denizden babam çıksa tıklarım)
önce atlar ve batmakta olan feysbuku cikarir, ayagina bir tas baglar ve suyun dibine dogru firlatirim. sonra derin bir nefes alir, dalar ve sözlügü cikartirim. bi güzel kurutup basimin taci yaparim!
(bkz: ben yüzme bilmiyorum)
(bkz: anketi kurtarrım çünkü o bize lazım)
sözlüğe dokunmam kendi kendine kurtulur zaten*, facebook'a yönelir eğer kurtulma ihtimali varsa bunu ortadan kaldırır direk boğarım şu site çıktığından beri yavşak insanlar çoğaldı.
denize bunlar nasıl düşecek sorusunu akıllara getiren başlık.
alayının canı cehenneme deyip yavaşca terk ederim o bölgeyi.
çekirdek çitlerim.*
(bkz: iki saattir konuşuyoruz bi kere atatürk demedik)
facebook un anasını .ikiyim. sana bir şey olmasın sözlük.
sozlugu kurtarirdik herhalde. facebook'u kurtaracak insan cok ne de olsa.
zaten facebook'u bir kaşık suda boğasım vardı denilesi durum.
sözlüğü kurtarırdım. Facebook yüzme biliyordu sanırım öyle demişti geçen gün.
facebook'taki apaçilerle sözlükteki trolleri köpekbalıklarına yem ederdim.*
'Kurtarmak nıye bana dusuyor'sorusunu yonelttıgım baslıktır.*
ikisinden de kaçıp kendimi kurtarırdım.
(bkz: hayat dışarda)
sözlük denize düşse karaya oturur gibi bir çözüm bu sorunu halletmeye yetecektir. En olmadık google a yazarsın.
facebook hafiftir batmaz sözlüğü kurtarırım cevabını hak eden soru cümlesi.
velev ki düştüler:
(bkz: iner denizi kurtarırım) *
ben sadece anket tarzı başlık açanları kurtarırdım, onları *ikmek için.
(bkz: denizden facebook ciksa yerim diyen laz)
facebook un akibetinin hi5, yonja gibi zamanın popüler sosyal paylaşım sitelerinden farklı olacağını bilmek için kahin olmaya gerek olmadığından cevabı sözlük olan sorudur. face unutulur gider, sözlük baki kalır.
zall'ı kurtarın yeter para onda.
(bkz: ebeni kurtarıp güzel şeyler yapmak istiyorum)
güncel Önemli Başlıklar