bugün

karının benden başkasıyla sevişmesine izin verir misin?

sorusu kadar kışkırtıcı ve aptalca sorudur. ha bir de soru sahibi tanrıya (allah a) inanıyorsa inandığını bu şekilde tanımlaması çok komiktir. *
başlık sıçmak denemez buna bildiğin kanalizasyona düşmüş.
--spoiler--
senden başka herkesi kurtarırım
--spoiler--
(bkz: denize anan mı düşse kurtarırsın baban mı)
(bkz: allahın denize düşmesi)
(bkz: önce seni bir güzel döverim)
(bkz: sen atlar mısın ben mi iteyim)
saçmalığın daniskası cümledir. allah kendi yarattığı denize düşecek, sonra kendi yarattığı benden mi yardım isteyecek? amacınız ne arkadaş, dinciler provokasyona devam etmekte kararlılar anlaşılan.
bir kişi daha bulurum beraber deve güreşi yaparız. ama hep onlar kazanır. gibi sacma bir cevap ancak yakısır.
(bkz: açılın tüy dikiyorum)
bir sandal bulurum, ilk allah ile karşıya geçerim, sonra atatürk'ü alıp karşıya geçerim. ikisini sandala koyup diğer kıyıya yolladıktan sonra arkalarından yüzerek giderim ki ben yüzme bilmiyorum. sonra beni kurtarmaya biri gelir.

(bkz: öyle başlığa böyle entry)
Sen düşsen seni kurtarmayacağım kesin.
(bkz: bundan daha saçma bişey duymadım)
ikisi de kendini kurtarır da, sen kim kurtarır bak onu bilemedim işte.
denizden babam çıksa yerim, ben bunu bilirim.
(bkz: atatürk)

bana armağan ettiği bir vatan, laik bir devlet var. diğerinin hiçbir faydasını görmedim vesselam.
ikisi de asla düşmez de,

başlıkçının "ateşe" düşme ihtimali yüksek.
(bkz: ateş seni çağırıyor)
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)

bu ne arkadaş ya dedirtir. atatürk kim ki allah'la kıyas yapılıyor. o'da allah'ın bir kulu. allah'ta biz gibi acizlere ihtiyaç duymaz. ki allah boğulmazda.
ataturk yuzme biliyordu kendini kurtarirda allah icin durum supheli.
Allah'ın denize düşmesi iyiymiş ya. Gerçi oraya gelene kadar bir sürü yanlışlık var.
(bkz: şimdi dağıttığımız oyuncakları topluyoruz çocuklar)
yuh amına koyim dedirten saçma sapan başlıklara bir örnektir.
atatürk yüzme bildiği, allah da o sırada başlığı açanı çarpmakla meşgul olacağı için mayomu giyer keyfime bakarım.
Akıl hastanesinden kaçmış ve kendini yazar sanan zavallının gel gitleri sonucu ortaya çıkmış sorudur.

Zira aklı kıt olmayan böyle aptallıklar etmez, bu soruyu soran şahıs olsa olsa tımarhaneliktir. Gördüğünüz yerde yetkililere haber veriniz.

Ha deli olmadığını israrla iddia ediyorsa da deniz kenarında bir yere bırakınız. Ayrılmadan hemen önce de arkasından ittiriniz. (bkz: ittirmek) Denize düştüğü vakit bekleyiniz. Bakalım o zaman onu Allah mı kurtaracak, Atatürk mü!

(bkz: türkiye yi atatürk e atatürk ü allah a borçluyuz)
(bkz: allah seni bildiği gibi yapsın)
güncel Önemli Başlıklar