bugün

hangisini daha çok sevdiğini gösterecek tercih.
ama ikisi de yüzme biliyorsa sorun yok.
gereksiz bir tartışma.
ha cevabım mı? ikisini de kurtarmaz bilakis denize işer daha çok su olmasını sağlardım.
anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı önermesi.annemi alırım orası ayrı.****
babam yüzme bildiği için önce annemi kurtarırdı. ben onları kurtarmaya atlayınca ayağım yere değmeyip ardından çırpınıp boğulacağım için annem ve babam kurtulur ben ölürdüm.

ana fikir: şayet biri yüzme biliyosa denize annen de baban da düşşe kurtarmayacaksın.
ikisini de kurtarmam. *
anamı babamı denize atanı bir buluyum, geliyorum siz bekleyin.
annemi kurtarırdım. canım annem ne yapacağını bilmez bir panik olurdu. babam kendini kurtarırdı zaten, daha doğrusu kendinden önce annemi kurtarmaya çalışırdı.
(bkz: yeni moda başlık sıçmak)
başlığa göre cevap, hangisi düşerse tabi,
asıl sorulmak istenen yani başlığa yansımayan soru içinse, peder iyi yüzerdi, hanımınıda kurtarırdı geride kalanlarıda.
-oğlum ikimizden birini seç boğuluyoruz.
*annem gel beni kurtar hadi oğluşum.
+ya baba ne boğulması, bırakın şu hangimizi daha çok seviyo tartışmasını. dizinize geliyo o su.
-hanım bu çocuk piç.
sözün bittiği yerde başlayan sorudur. kelimeler kifayetsiz kalabilir.
annem de babam da yüzme bilmiyor, üstelik ne yapıp edip ikisi de denize düşmüşler, ben böyle dünyanın deyip ben de düşerdim...
annemi kurtarırdım, çünkü babam çok iyi yüzme biliyor.
ben de atlarım
hiç şüphesiz ikisini de kurtarmam. taş falan ağır bir şeyler atarım ki hiç çıkamasınlar.
ikisini de kurtaramazdim ikisi de birbirinden sisko birini kurtarmaya calisirken muhtemelen denizin sularinda kaybolur giderdim uzak diyarlara..
annem tabii.
(bkz: evlat terk)
yalan yok annemi kurtarırım.
Üçümüz de yüzme bilmiyorsak nolacak?

-Anneeğ!Bekle helikopter bulucam.Çok açılma iki dakka sabret ya.
-Baba yapma ya.O kaplumbağaların cinsi zaten tükeniyor .
babam annemi boğmadan önce annemi kurtarır, babama da acı acı gülümserdim.
birincisi oturur keyfime bakarım çünkü babam oldukça iyi yüzer annem bilmiyor ama babam onu kurtarır.
ikinicisi* tabii ki atatürk'ü kurtarırım.
usta yüzücüyüm; ikisini de kurtarabilirim.
tek yapmaları gereken sakin olmaları.

ayrıca anket bu.
anan zaaalık bir soru cümlesi.
eğer birini bile kaybedeceksem ikisini de kurtarmam kendim de onlarla birlikte boğulurum.