1. 1.
  Evet arkadaşlar.bir an için zaman çakışması oldu ve 5 yaşındaki haliniz, şu anki haliniz ve 35 -45 yaş arası haliniz ayni zamanda buluştu diyelim.ve bir sahile gitmeye karar verdiniz gezmek için..

  Ve 5 yasindaki halinizle orta yasli haliniz (40 diyelim hadi) denize düştü. Hangisini kurtarirsiniz.kurtarmadan önce bir bilgi vermek istiyorum.

  Diyelim ki orta yasli halinizi kurtardiniz.çocuk haliniz boguldu.siz de oracıkta yok oluyorsunuz.çünkü 5 yasindaki haliniz boguldu.haliyle büyüyemedi,siz yasa gelemedi.çocuklugu ve orta yasli haliyle sahile gezmeye gidemedi..

  Orta yasli halinizi degil de cocuk halinizi kurtarirsaniz, orta yasa geldiginizde çocuk halinizle ve şu anki halinizle o sahilde bulusuyor,denize düşüyor ve boguluyorsunuz.. Çünkü gençken 5 yasindaki halinizi kurtardiniz..

  Evet yazarlar.hangi halinizi kurtarirdiniz.

  Edit: ben yüzme biliyorsam orta yasli halim de biliyordur dediler. Lakin orta yasli halinizin ayagina kramp girmis hay aksi.yüzemiyor.çirpiniyor.. *
  -2 ... hubel
 2. 2.
  Kurtarmam. Bırakırım kendimi helak olurum.

  Edit: amk ben çocukluktan beri yüzme biliyorum ki karadeniz de öğrendim. kendimi kurtarırım
  ... the president
 3. 3.
  ikisi de kendin zaten sevgili yazar hahah..
  ... hubel
 4. 5.
  Paradoks gibi paradoksu çözdüm. Toplanın anlatayım:
  Şimdi efendim ben bunları kurtarabiliyorsam eğer yüzme biliyorum demektir. Ben biliyorsam orta yaşlı halim de biliyor demektir. O yüzden kendini kurtarabilir. Ne uğraşacam elin kartlaşmış karısıyla.
  5 yaşındaki halim bilmiyodur boğulur gider yavrucak. Gider onu kurtarırım.
  ... rainbow runner
 5. 5.
  her türlü ölürüm.
  ... hipotalamusumkayip
 6. 6.
  Orta yasli halinin ayagina kramp girmis öyle düşün. Teoride bunlar çelismez.
  1 ... hubel
 7. 7.
  nasılsa her halükarda ölüyorum amaaan sktr et der uzaktan izlerdim. ne lan bu orta ölçekli hollywood korku filmi gibi. her halükarda ölüyorum olm gareziniz ne bana..
  2 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  Zaten biliyor demedim bilmiyor dedim bilmeyebilir çok normal. (Harbiden bilmiyordum şimdi balık Ayhan mode on).
  Orta yaşlı halim ben biliyorsam kesin o da bilir. Kramp olayına gelince Ben ayağımı sallamadan yüzdüğüm için bana kramp girmez. (Nasıl oluyo diye sormayın)
  ... rainbow runner
 9. 9.
  Tamam senin sol kismin felcliymis o zaman. Kismi felc. Cocuk denize dusunce onu tutayim derken orta yasli halin de cup düşmüs haha.bu sefer de kulaklarimla yüzerim dersin *

  Seni o denizde bogduracagim aslanim hahaha
  1 ... hubel
 10. 10.
  Çocuk halim de orta yaşlı halim de boğularak ölmez. Tüm vücuduma felç, kramp ne bokum varsa girse genede boğularak ölmezler. Denizin içinde büyüdük oğlum biz.
  2 ... excaliabur tutan panda