1. 1.
    yıllar önce arkadaşlarla karaburunda yüzmeye gittiğimizde başımıza gelen olaydır.
    arkadaşım k.. ile denizde yüzerken bir den bir ses duydum ' imdaaattt' o anda kafamda eyvah dedim nasıl kurtaracağız kulaklarında tıpaç olan arkadaşım k.. olaydan habersiz yüzüyordu bağırarak ona birinin boğulmak üzere olduğunu söyledim arkadaşım ileriye doğru yüzüp kişiyi kurtarmayı deneyecekti tuttum dedim saçmalama ikiniz de boğulursunuz. peşinden yakınımızdaki bir tekne gözüme ilişti hızlıca tekneye yüzüp oradaki bir halatı alıp arkadaşıma verdim ve boğulan kişiyi artık rahatlıkla görebiliyordum arkadaşım halatı boğulan adama uzattı ve ben kişiyi teknenin kenarına kadar çektim teknenin merdivenlerinden yukarıya çıkarken bir ses eaayyyhhhhh kafamda bir soru işareti daha sonrasında tekneye aldıktan sonra dizlerinin üzerine çoken 35-40 yaşlarında biraz kel bir şey di şey diyorum çünkü eaayyyhhhh sesinden sonra teknenin ortasında ayyhh gençlear siz olmesaydınız vaelllahe ölüyorum. (bu çümlenin kırık biri tarafından nasıl söylendiğini tahmin edebilirsiniz.) o anda kan beynime sıçramıştı. millet denizden çillop gibi hatunları sana ilerde iş imkanı doğuracak iş adamlarını kurtarırken bize düşe düşe orta yaşlı tipsiz bir gay düşmüştü ( tipsiz derken tipli olsa da benim için farketmezdi) o an hayatıma küstüm. kurtara kurtara bunu mu kurtarabilmiştik benim tüm ısrarlarıma rağmen arkadaşlar adamın (pardon gayın) kafasını taş ile ezerek denize atmama karşı çıkmışlardı.bu şekilde bu acıyı hayatımın sonuna kadar yaşamak ne kadar zor.
    2 -3 ... bado
  2. 2.
    imkansızdır. zira denizden birini kurtarma çağrısı denize adam düştü ya da denize kadın düştü şeklindedir. arada kalanlar format dışına düşüp boğulacaktır.
    ... david addison
  3. 3.
    -geçen denizden ibnenin birini kurtardım.
    +sen ne yaptın abi o seovi'ydi
    -yapma be, bende diyodum iki gündür hangi şerefsiz eksiyor beni.
    2 ... yolgezer
  4. 4.
    denizin soğuk sularından tekneye uzanan bir hikaye. iyi fantezi. +rep.
    ... cavit
  5. 5.
    suni teneffüs yapmak zorunda kalınmadığı sürece sorun çıkartmayacak durum. aksi takdirde 'öl ulan'.
    1 ... coolgoose