bugün

zaman zaman denizin derinliklerinden gelen şahin k'ya yüzerken rastlamaktır.
"şahin abi, saygılar abi" denerek ordan arkaya bakmadan uzaklaşılır.
(bkz: eskisi gibi olmaz)
Bayanlar için korku dolu anların başladığı andır.
"şahin abi, saygılar abi" denerek arkayı kollayarak uzaklaşılır. şahin k lan bu arkaya bakmadan kaçmak büyük tehlike.
slip mayosu ve kıllı vücuduyla sahilder terör estirebilir kaçınız.
önce bi bakılır. sonra "denizin derinliklerinden gelen soğuk yarragımı istermisin" repliği hatırlanır. arkaya bakmadan kaçılır. eve dönünce bütün şahin k arşivi silinir.
sırt üstü yarı dipten yüzüyorsa jaws zannetmeniz işten bile değildir.
bayanlar ile köpek balığı ile karşılaşmak ile eşit tehlikede olan olaydır. hanım kızımızdan kan damlamış bu da kokusunu almıştır belki. bu yüzden regl olunduğunda denize girmiyor bayanlar. kokuyu alan (bkz: şahin k) denizin derinliklerinden çıkıp gelebilir.
köpekbalığı gelmesini dilemektir. koparsın orasını burasını...
skimde olmayacak durum. savunmasız kadınlara tecavüz etmek, daşşak geçmek kolay... boğulsundur ayrıca.
şiddetli bir fırtınayla karşılaşmakla eşdeğerdir.hemen deniz,eğer mümkünse derhal sahil şeridi terkedilmelidir.
okyanusta köpekbalığı ile karşılaşmaktan daha beter bir durumdur. çünkü o ki denizden babası çıksa yiyebilecek olan kişilik denizin buz gibi sularınında verdiği azgınlıkla önüne kadında çıksa erkekte çıksa affetmeyecek ve sizleri hayal alemlerine uçurabilecektir. bu durumda yırtmak için yapabileceğiniz tek şey nefesinizi verip derinliklere kendinizi bırakmaktır.
(bkz: denizden şahin k çıksa yerim) *
yüzerek uzaklaşılması gerekir. kıta sahanlığına girmemek gerekir.
+way abicim napıyosun?
-iyidir evlat deniz kızı nerde?
+yuh.
bir ayı gördüm galiba deyip kaçılması muhtemel olaydır.
'herkese köpekbalığı da bana niye şahin k amk' diye veryansın edilecek durumdur.
şahin abi kamerasız ortamlarda şeker gibi bir insan olduğu için sorun teşkil etmez. yani önce bi etrafa bakın, kamera varsa hiç bulaşmayın.
+ denizde buz gibiymiş ya.
- aman abi yapma.
denizde yüzerken köpek balığı ile göz göze gelmekten beterdir.
-euzubilla.... bismilla....
diyerek bilinen 2 sure bağıra bağıra okunup şahsın yüzüne doğru üflenir.
ya kaçmaya ya da ölmeye mecbur kaldığımız durumdur ki bir alternatifi var,karnını şişirip suyun üstünde ölü balık taklidi yaparsın yer mi bilemiyorum.ama yese de acaba ölüyü siker mi bu adam diye düşünürsün.baktın ki düşünmekte seni kurtarmıyor en iyisi allahım sana geliyorum deyip kurbağalam position a geçip ecelini beklemek olur.