bugün

(bkz: klinik vaka)
(bkz: denizde slipli erkek görmek istemiyoruz)
Tesettürlü olarak gidersin sorun yok.
http://islamiotel.com/

Şuradan bul, bizi de uğraştırma.
Ben de yeryüzünde bu kadar bağnaz zihniyetli kişileri görmek istemiyorum ama bak elden bir şey gelmiyor denilecek kişi beyanıdır. Evinde leğene su doldurup çimmesi tavsiye edilir.
Parmak arasi terlik giymis erkek gormek istemiyoruz.
Bir yobazın sessiz çığlığından ibarettir. Ben denize girmek için buraya gelmiş olmama rağmen tesadüfen görmek durumunda kaldığım masum bir bikinili kadından tahrik oluyorum; ağır abazayım anlamındadır.
haşemaları elde kalmış mağaza sahibi söylemidir.
Denize gitmeyin o zaman. Biz de kurtulalım. Zaten yobaz niye denize gider ki?soğuk su baldırına deydikçe de bi hoş olur abdesti bozulur. Evde kalın siz en iyisi.
beyaz donla denize giren adamları görmekten daha iyidir.
bikini de giymesinler istiyoruz.
Şişko değilse bikinisiz girsin.
(bkz: erkekler hamamı)
Yani ne demek istiyormuş açıklayalım: (bkz: Denizde haşemalı kadın görmek istiyoruz) her türlü laf alıyor kadınlar, onlar ne yapsın?!
denizden şahin k çıkmasını isteyen yazar söylemi.
(bkz: denizin azgın suları beni azdırdı) (bkz: denizden gelen adam)
Doğrudur. Ne bilim kıyafetle girsinler, hatta uzun kollu olsun uzun etek filan giysinler. Sonra ne bileyim yüzemesinler, boğulsunlar felan. Bunu istiyoruz, evet lütfen.
sapığın biri kendine hakim olamıyo diye bütün kadınlarının bikini giyme hakkını kısıtlamaya çalışmasıdır. bu istek bir özgürlük veya hak değildir. x giyen, y içen, z dili konusan insan görmek istemiyorum diye bi hak olmaz. bu faşizmdir.
(bkz: Denizde slip mayolu erkek gormek istemiyoruz)
evet denizde bikinili kadın görmek istemiyoruz. mümkünse çıplak girsinler. bikiniler içinde kadınları sexksi bir şey sanıyoruz ama bikinisiz bir şeye benzemezler. o yüzden çıplak girin. bizi de uğraştırmayın.
haklı isteklerden sadece bir tanesidir. denizde bikinili kadın görmek istemiyoruz. bikinisiz görmek istiyoruz. plajda da zaten malum.
Haşema saticisinin istegi.
Hele şu mübarek günlerde, tövbe tövbe.
güncel Önemli Başlıklar