bugün

çok severdim bu hatunu bi soğuma geldi..
Yersiz bir açıklamada bulunmuş oyuncu. Uslüp sana göre dogrudur yada degildir, memleketi yönetenlerin uslubuna bir şey diyebiliyor musun eeeyyy deniz çakır. Burda milli duygular söz konusuyken, haklı bir tepkiye böyle gereksiz bir yorumda bulunmak bence boşbogazlık ve dikkat çekme istegi. Amacına ulaştın bebişim umarım mutlusundur.
ece üner'in söylediklerinin doğru olduğunu hepimiz biliyoruz; kadın burada söyleme tarzına atıfta bulunmuş, seversin sevmezsin ayrı, deniz çakır sevmemiş demek ki.

işte sosyal medya böyle bişey, herkesle her an iletişim halindesin, beğenmeyen yaftalıyor, beğenen el üstünde tutuyor. ''reklamın iyisi kötüsü olmaz''
Ece üner gibi mahalle kadını ağzıyla haber yapan spiker görünümlü maşaya ayarı vermiştir. Helal olsundur.
Deniz Çakır haklıdır.bir kadın olarak başka bir kadının vucud organı üzerinden vurması yanlış.
ece üner cinsiyetçilik yapmıştır. Bir birey ister götüyle gündeme gelir, ister memesiyle, bu herhangi birine “sen götünle mi konuşuyorsun, götünden mi referans alıyorsun” deme hakkı vermez.. Bu tecavüze uğrayan birine “o saatte orda ne işi varmış, o mini eteği, şortu giymeseymiş” deme gibi. Bir de başlıkta kadınların da olması beni şaşırttı. Umarım kimsenin başına gelmez ama ilerde sizin başınıza bir şey gelse şu an ece üneri haklı görenler size “o saatte orda ne işi varmış” gibi şeyler söyler. Aklınızı kullanın, sizi korumaya çalışan insanlara tepki göstermeyin.
deniz çakır'ı bilmesek .deniz çakır lan bu. türbanlı bir kadın gördüğünde küfreden aciz hayvan. senin uslubun ne ki ece ünlü'ye laf ediyorsun. kılı olamazsın.

:https://www.sabah.com.tr/...iz-cakir-hakim-karsisinda
Vallahi katiyen eğitilmezsiniz dünyada ne kadar orospu işler dönerse dönsün üsluptur kıldır tüydür bunlara takılıyorsunuz. Kadınlar bedeniyle gündeme bile isteye geliyorsa bir kere kendini metalaştırarak en büyük kötülüğü kendilerine yapıyorlar zaten. Bu cinsiyetçilik değil ahmaklık kim kardashian kıçıyla dünyaya ne kazandırdı. Siz buna özgürlük diyorsunuz bense alçaklık basitlik diyorum.
kabataş yalancıları vardı

kabataşta bacısının ağzına işemişlerdi

yersen tabi

o gün bu gün ortada yoklar

bir takım türbişlere sözde hakaret etmişti

o davadan beraat etmiş

denizde kum biter dinci de yalan bitmez.
kendisini yeni bir projede göreceğiz. yakında gain platformunda yayınlanacak aslında özgürsün dizisinde yer alacak. dizi duygu asena'nın aynı adlı romanından uyarlanma.
görsel
görsel
görsel
fettan karilara bayiliyorum.

memesi de buyukmus ama neyse.
kilo almis memeden.
iffette oynadığı zamanlardaki o zayıf kuru çelimsiz halinden eser kalmamış, artık etli butlu patates olmuştur.
2 yıldır beraberlik yaşadığı yatırımcı ve iş insanı Bilgehan Baykal'la evlenmiş.

görsel
güncel Önemli Başlıklar