bugün

Gezi'yi tekrar kriminalize edip sonra da Deniz Çakır üzerinden türbanlı bacı propagandası yapanlara inanmayınız. Kabataş yalancıları kaldıkları yerden tam gaz devam.
Deniz Çakır'ın açıklaması:
https://odatv.com/asil-sa...n-kim-cikti-06011918.html
A haber ve türevlerinin pompalamaya çalıştığı ey türbanlılar akp'ye oy vermezseniz yaşam biçiminize müdahale edilecek haberlerinden bir tanesiydi, Deniz ÇAkır bu açıklamayı yapmadan önce de onun böyle bir skandala bulaşabileceğine inanmamıştım.
sırf sanatçı diye mi koruyorsunuz anlamıyorum ki bundan önce de içip içip gazetecilere durduk yere sizden nefret ediyorum demişti aq.
Deniz çakırı yedirmeyiz.
Oda tv yazdı, ben ikna oldum.
Klasik. Birini günah keçisi yapıcaklar yine.
Kendisi ne kadar muazzam yardımsever bir insan, böyle bir çirkeflikle karşılaşması beni üzüyor.
Kafede barda restoranda sıklıkla sorun çıkaran bir insan var ortada ve iftira deniyor. Daha önce arkadaşlarına da hakaretler etmişti bu alkolik. Bu kadar arıza başkaları yüzünden çıkmıyordur.
Alkol etkisinde olduğu söylentiler arasında. içki bütün kötülüklerin anasıdır. Kendisi belki iyi bir insandır ya da iyi olmaya çalışıyordur, keşke böyle bir olayın içinde bulunmasaydı. Çünkü bana kalırsa ünlülerin göz önünde oldukları için halka rol model olma Vasıfları var. Bu açıdan böyle bir şey yaşandıysa çok üzücü. fakat oda tv tamamen yalan dolan haber yapıyor.