bugün

anlaşılmayan durumlara örnekler:
1-tıp fakültesinde okuyan kahramanların yarısı daha geçen bölüm YGS ye yenice girmiştir.(biz seneye doktor çıkacaklar diye beklerken)
2- hafızasını kaybetmiş sonra yeninden bulmuş kız aşık olduğu adamdan bir çocuğu olduğunu hatırlar ama bi tek kendisi hatırlar.
3- esas oğlan mert bu çocuk benden deyip mavi bir patik bulur bir boş evde kesin olarak emin olur o kız doğurmuştur ve o çocuk onundur . patikten anlar - böyle doktorlar her eve lazım.
4- denizin ağzı yamuktur kapatmak için devamlı botokslu seda sayan gibi bakar bu duruma uygun kendisine şaşıracağı diyologlar yazılır.
diğerlerini düşünürken yazarınız delimiyim ben neden seyrediyorum ki diye düşünür titrer ve kendine gelir. (sağolasın başlık açan )
tahammül edilemiyorsa, dizinin izlenmemesiyle uzak durulabilecek şeylerdir. onu da ben mi öğreteyim yani.
dizinin kendisidir bence.doğal olamayan oyuncular,senaryo can sıkıcı gelir.ayrıntıya gerek yok.
(bkz: deniz yıldızı ne la)
başta dizinin kendisi fox u ne zaman açsam bu saçma diziyle karşılaşmaya da bağlanılabilir.
banu`nun annesi tahammül edilemeyen şeylerin en başında geliyor.o nasıl yüz ifadesidir arkadaş ?
Banu'dur, dizi de hemen hemen her erkekle yatmıştır, böyle bir yollu kız olamaz. Kucaktan kucağa geziyor anasını satayım, nefret ediyorum kendisinden de oynadığı diziden de tüm karakterlerindende.
Dizinin kendisi başlı başına. Ben 30 yaşına geldim dizi hala bitmedi aq.
yeni dönemde yani eylül ayından itibaren star tv'ye geçecek olan saçma ötesi dizidir ki gerçekten de saçmadır.