bugün

ahmet davutoğlu nun ayar manyağı yaptığı Die Welt çalışanı gazeteci.
öyle morardı ki artık bu topraklara karşı hep kinli olacak maalesef.
Her fırsatta pkk’ya Olan sempatisini beyan eden şerefsiz bir hain.

Nerde PKK bağlantılı bir var, nerde Türkiye karşıtı, Türkiye DÜŞMANI, Türk devletinden, Türklükten nefret eden bir piç var,

Almanya adeta bu şerefsizleri korumak için götünü yırtıyor.

Ulan böyle OÇ bir devlet görmedim. Adamlar 15 temmuzdan 2 gün sonda Alman devlet kanalından Fetö özel repörtaj yayınlayıp adam mahsum diye bir propaganda yayını gerçekleştirdiler ve Alman piç medyasıyla bir çok parlamento partisi Almanya'da resmi olarak hdp ye destek çıkıyor. Özellikle Alman sol partisi’nin PKK ile ilişkileri ve Alman yeşil partisinin hdp ile ilişkileri.

Orospu çocuğu Almanya.
Gurbetçi olarak ananızı sikim ben.

Ne Mutlu Türk'üm diyene.
Susturulma nedeni yazılarında wikileaksin yayınladığı belgelere yer vermesi.
ışid in petrol satışına aracılık ederek milyonları cukkalayan şirketin kime ait olduğu falan. Yazana Pkklı dedin miydi hepsi ört bas.
sözde hukuk ulkesiyiz ama kimin hapse girip çıkacağı bastakilerin iki dudağının arasında.
merve kavakçı olmasa serbest bırakılmazdı.
adamın sebepsiz iddanamesiz içerde tutulduğunu merve kavakçı denen cahil sayesinde öğrendi türkiye.
Adamlar adaleti skib attı. Deniz yücel bunun en önemli göstergesi.
Eline tutukluluğun devamına dair mahkeme tutanağı verilip tahliye edilen ve özel jetle almanyaya giden dw muhabiri. Suçluysa niye bıraktın değilse 1 yıldır neden içede yattı. Adalet mi o sade bir kadın adı bu ülkede.
Ben bu makamda olduğum sürece iade edilmeyecek demişti. O taptığınız şahsiyet.

Özel uçakla almanyaya gönderildi.

Unutmayın oy verirken.
babası Ziya Yücel hayatını kaybetmiş.

https://www.gercekgundem....29/deniz-yucelin-aci-gunu