1. 61.
  milli takım formasıyla gol atmasına rağmen fanatik sikiklerin hedefi olmuştur.

  fransız dölü olduğunu çok güzel belli ediyor bazıları.
  7 -3 ... be happy yine yine yeniden
 2. 59.
  Gol atmasından dolayı değil, adam maç boyunca on numara futbol oynadı.

  Sırf fenerbahçe'de oynuyor diye çekemeyen tipler var.

  Oğlum çatlasanız da patlasanız da "milli takım" fenerbahçeli futbolcularla euro 2020'ye gidecek, fenerbahçe'de şampiyon olacak bu sene. Not alın, eg alın, sene sonu görüşürüz.
  8 -4 ... neflodi
 3. 60.
  Bazı fransızların anasının amına koymuştur dün. Çekememezlik bu yüzden. Anlayın artık sikikler, şampiyonlar ligi'ne de gitseniz, muriç, deniz, Mevlüt bizi seçtiler, başkaları da seçmeye devam edecek. Çünkü siz şampiyonlar ligi'ne de gitseniz bu ülkenin en büyük takımı Fenerbahçe'dir. Siktirip gidebilirsiniz şimdi.
  5 -3 ... aslolan fenerbahce dir
 4. 64.
  Bazı orospu evlatları şunu kafasına koysun galatasarayın amacı türk olmayan klüpleri yenmektir asolan fenerbahçe değil şikeci olan fenerbahçedir bu ali koçspor taraftarlarının soso,belhanda,nzonzi transferinde yediğiniz transfer çalımlarını hatırlatalım bu adam istediği parayı alsaydı heryerini sarı kırmızıya boyar galatasaray derdi mevlüt konusunda neler olduğunu biliyoruz su 3 sene daha şampiyon olmayın sms'de kurtaramayacak sahi tıklayınca robben gelecekti nerde bu arkadaş ?
  1 -2 ... metinlerinemaneti
 5. 65.
  Bu arada milli olmayan milli takımın gerçektende milli olduğu zamanlarda futbolcuların tamamı galatasaraydandı bu sene sonunda nihat+ali'yi de üstüne koyup kupa kaldırcaz.
  2 -2 ... metinlerinemaneti