bugün

denizden baban çıkarsa sakın yeme. yiyeceksen de besmele çekerek başla.
plajda çok fazla şemsiye deliği varsa oralarda yanlız dolaşmayınız. *
yan kesicilerdir. denize girerken para, gözlük, mp3 player tarzı eşyaları güvenli bir yere koymak gerekir. havlu altı idealdir. hatta şezlonga yerleşir yerleşmez hemen yanda oturanlarla ufaktan muhabbet kurup denize girerken onlara, benim eşyalara göz kulak olur musunuz demek çok sağlam bir yöntemdir.
deniz dalgalı oldugunda sahilde yürürken, deniz kenarına fazla yanaşmamak. zira; sahile dalgakıran niyetine konulan taşlara çarpan sular, bir anda size boy abdesti aldırabilir.
iskele babalarına oturulmamalıdır. türlü dedikodulara vesile olabilir.
denize düşmemek.

(bkz: iğrenç espriler)
"ben uyuyorum sen sakın uyuma sonra tavuk gibi kızarırız" diyeceğin kişiyi özenle seçmeye dikkat etme...
kumda gördüğünüz her mantar, mantar olmayabilir.
iskele üstündeysen dikkat edilmesi gereken en önemli şey şakacı bir arkadaştır. iter ve düşersin. yazık olur.
ozellikle sonbaharda, agzinizda sigara, elleriniz cebinizde gizemli matrix triplerine girecekseniz, dalgalari iyi hesaplamalisiniz. mazallah dalgayi yiyince, gotustu oturursunuz. rezil kepaze olursunuz.
denizden çıkan erkekler birden çıkmamalı. ani davranışlarda don suyun içinde kalabiliyor. tabi o zaman da mal ortada..!!!!
denize atlarken mayoyu sağlamca tutmak gerekir
şapka olaya oryantalizm katar, büyük şapka selülitleri örter inancı yanlıştır! örtmez!
mayonu tezgahtan seçiyorsan, kıyafet üzerinde deneme, kötü durur; üstünü çıkar ama, heyecana kapılıp toplum içinde yapma bunu.
büyük dalgalara karşı dikkatli ol. sonra pişman olursun.
Sığ iskelelerden kızlara hava atacağım diye balıklama atlamya kalkmayın, tepeüstü kuma çakılıp boynunuzu kırıyorsunuz sonra.
güncel Önemli Başlıklar